چهارشنبه, جولای 17, 2024
تکنولوژی

12 بهترین بلندگوی آمازون اکو و الکسا (2023): ایرباد، نوار صوتی، نمایشگر

خانواده آمازون از تعداد دستگاه های دارای الکسا بسیار زیاد است. از Echo کروی گرفته تا Echo Show 10 چرخان، راه‌های زیادی برای آوردن الکسا به خانه شما وجود دارد. این دستگاه‌ها می‌توانند به سؤالات شما پاسخ دهند، به شما در سفارش وسایل ضروری کمک کنند، تایمر تنظیم کنند، انواع محتوای صوتی را پخش کنند و حتی به عنوان مرکز کنترل خانه هوشمند در حال رشد شما عمل کنند. اینها محبوب ترین بلندگوهای سازگار با اکو و الکسا برای هر خانه و بودجه ای هستند.

بهترین زمان برای خرید اسپیکر آمازون در یک رویداد فروش بزرگ مانند جمعه سیاه یا روز پرایم آمازون است، زیرا معمولا تخفیف های قابل توجهی وجود دارد. اگر می‌خواهید تصمیم بگیرید که کدام دستگاه‌های هوشمند برای شما بهترین هستند، حتماً گزینه‌های WIRED را در خلاصه‌های ما بررسی کنید: بهترین بلندگوهای هوشمند، بهترین نمایشگرهای هوشمند و بهترین بلندگوهای بلوتوث. ما همچنین راهنماهایی در مورد راه اندازی بلندگوی اکو، ایجاد روال الکسا و مهارت های الکسا داریم که برای شروع شما بسیار سرگرم کننده و مفید هستند.

به روز شده در ژوئن 2023: ما قیمت ها را در این راهنمای خرید به روز کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: یکی را دریافت کنید اشتراک 1 ساله برای سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها به تامین مالی کار روزانه ما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *