یکشنبه, مارس 3, 2024
Xbox

5 تا از بهترین بازی های تنیس در ایکس باکس

بهترین بازی های تنیس در ایکس باکس

تنیس چه در زمین های سبز ویمبلدون، چه در زمین های اوپن استرالیا و ایالات متحده، چه زمین های خاکی رولان گاروس، تجارت بزرگی است. اما اگر بخواهید جوکوویچ، فدرر، ویلیامز یا هر یک از سلاح های جدیدی را که در دنیای مجازی در حال ظهور هستند بیان کنید، چه؟ خوب، اینجاست که ما وارد می شویم و گزینه هایی را برای بهترین بازی های تنیس در ایکس باکس به شما پیشنهاد می کنیم.

بازی‌های تنیس زیر همگی بر روی کنسول‌های Xbox One و Xbox Series X|S قابل بازی هستند و شما را مجبور می‌کنند که مانند فردای دیگر، ACES شلیک کنید. با این حال، توجه داشته باشید که برخی از بازی های تنیس در ایکس باکس بیش از حد به سمت یک خطای مضاعف و یک اجازه متمایل هستند.

اما کدام بازی های تنیس را باید در ایکس باکس بازی کنید؟ و آیا هیچ کدام از آنها به ارتفاعات Top Spin و Virtua Tennis خواهند رسید؟ راکت خود را بگیرید و برای ضربه زدن به چند توپ آماده شوید – اینها بهترین بازی های تنیس برای Xbox برای بازی امروز هستند.

بهترین بازی های تنیس در ایکس باکس

تنیس در صورت

تنیس در صورت
اگر می خواهید دیوانه شوید، تنیس در چهره بهترین مکان است.

ما مقاله خود را در مورد بهترین بازی های تنیس در Xbox با یک نوع گزینه سمت چپ شروع می کنیم. ببینید، در پایین تر از این لیست تعداد زیادی “شبیه ساز” تنیس وجود خواهد داشت. بازی هایی که سعی در بازسازی زیبایی توپ و چوب با عمق زیاد دارند. تنیس در صورت من نمی توانم با همه اینها کنار بیایم، در عوض روی سرگرمی های بی فکر تمرکز می کنم.

«تنیس در چهره» تعبیری غریب و طنز از تنیس است. شما به عنوان یک ستاره سابق تنیس در ماموریتی بازی می کنید تا یک شرکت شرور نوشیدنی های انرژی زا را نابود کنید.

در این راستا، این را می توان آن را در نظر گرفت غروب اوردرایو از بازی های تنیس

تنیس در چهره در نقش پیت پاگاسی بازی کرد و در سال 2016 از صحنه موبایل جدا شد و برای ایکس باکس منتشر شد. این قطعا قدیمی ترین بازی در این لیست است. اما این سرگرم کننده ترین است. عجیب.

تنیس در چهره در ایکس باکس فقط سرگرم کننده است

همانطور که نمایشگرهای فردی عمل را دیکته می کنند، وظیفه شما به عنوان پاگاسی این است که از شر افراد بد خلاص شوید و یک بار برای همیشه به Explodz – سازنده نوشیدنی – پایان دهید. جعبه های مهمات در انتظار شما هستند، اما توپ های تنیس فروتن شما باید برای نجات جهان بیش از اندازه کافی باشد.

قیمت فوق‌العاده ارزان همراه با سطوح مختلف به این معنی است که تنیس در چهره یک سرگرمی بی‌معناست. در نهایت، این چیزی است که ما از یک بازی تنیس در ایکس باکس انتظار داریم – و برخی از بازی های دیگر در این لیست می توانند از آن بیاموزند.

نقل قول نقد:

تنیس در چهره فقط 4 پوند است و با توجه به آن، ممکن است وسوسه شوید آن را برای یک روز بارانی در کتابخانه بازی ها بگذارید. انتظار نداشته باشید که تحت تاثیر قرار بگیرید، اما 10tons یک بار دیگر دقیقاً همان چیزی را که در نظر داشت ارائه کرده است – بیش از 120 سطح از سرگرمی های بی فکر.


انفجار فوق العاده تنیس

کرکر فوق العاده تنیس
Super Tennis Blast نیز سرگرم کننده است.

خوب، باشه، این یک موضوع جالب دیگر است. ما فکر می‌کردیم که بازی‌های سرگرم‌کننده تنیس در ایکس‌باکس را قبل از بررسی گزینه‌های ثابت پشت سر بگذاریم.

همانطور که از نامش پیداست، انفجار فوق العاده تنیس خوب، سرگرم کننده است. کمی.

Super Tennis Blast در ایکس باکس وقتی در سال 2019 راه اندازی شد، ما را شگفت زده کرد و یک تجربه تنیس سرگرم کننده و آرکید مانند با شخصیت های قابل تنظیم و زمین های مختلف را ارائه داد.

Super Tennis Blast برای Xbox یک بازی آرکید از دنیای تنیس است که با شخصیت های کارتونی، زمین های رنگارنگ و چند بازی کوچک سرگرم کننده، از واقع گرایی اجتناب می کند. ما را اشتباه نگیرید، اگر فقط می‌خواهید یک توپ را در زمین بکوبید، می‌توانید این کار را در اینجا انجام دهید، بهترین گزینه برای شما در تور جهانی است، اما احتمالاً اصلاح‌کننده‌ها و تغییرات میدانی هستند که می‌توانید در جاهای دیگر بازی پیدا کنید. واقعا هیجان انگیز خواهد بود شبکه زنده و دیوانه دیوانه، کسی هست؟

بهترین بازی تنیس در ایکس باکس؟

در واقع، این ممکن است بهترین بازی تنیس در ایکس باکس باشد.

حتی می توانید Super Tennis Blast را از ما دریافت کنید فروشگاه Xbox همراه با Super Volley Blast اگر بخواهید.

نقل قول نقد:

Super Tennis Blast در ایکس باکس وان یکی از آن بازی‌هایی است که از اجرای آن لذت خواهید برد. بله، حیف است که هیچ اقدام آنلاینی وجود نداشته باشد، اما چه یک بازیکن انفرادی باشید یا کسی که می‌تواند خانواده و دوستان را برای شکستن توپ دور هم جمع کند، کافی است. اگر واقع گرایی می خواهید باید به جای دیگری بروید، اما وقتی صحبت از اکشن سرگرم کننده و سریع می شود، مطمئن نیستم که عناوین تنیس بهتری وجود داشته باشد.


Matchpoint – مسابقات قهرمانی تنیس

مسابقات قهرمانی تنیس Matchpoint
Matchpoint – مبارزه قهرمانی تنیس در زمین

و سپس به جزئیات شبیه سازهای تنیس می پردازیم. سرگرمی تنیس در فیس و سوپر تنیس بلاست را فراموش کنید، چند بازی بعدی همه در سراسر زمین هستند.

جدیدترین بازی تنیس منتشر شده برای ایکس باکس Matchpoint – مسابقات قهرمانی تنیس به عنوان یک فرض کاملاً قانع کننده است. بازی ای که در نگاه اول باید برای طرفداران تنیس و ورزش های معمولی جذاب باشد.

در عمل، فهرست کم، گیم پلی کهنه و کمبود جزئیات، ایجاد هیجان را دشوار می کند.

این مسابقات قهرمانی تنیس سرگرمی کمی ارائه می دهد

Matchpoint – Tennis Championships در Xbox که توسط Torus Games توسعه یافته و توسط Kalypso Media به جهان آورده شده است کمی سخت است. فرقی نمی‌کند در سفر حرفه‌ای محدود بازی می‌کنید، از بازی چندنفره barebones لذت می‌برید، یا چیزها را با شخصی‌سازی اولیه شخصیت‌ها شخصی‌سازی می‌کنید، این بازی سخت است.

در حالی که بازی کردن کار سختی نیست، وقتی سیستم کنترل را به دست بیاورید، خواهید دید که یک تجربه تنیس کاملا ساده است.

نقل قول نقد:

در نهایت، مسابقات قهرمانی تنیس – Matchpoint کمتر به یک ضربه برنده و بیشتر در مورد یک دراپ شات از دست رفته است.


تور جهانی تنیس 2

تور جهانی تنیس 2
با تور جهانی تنیس 2 توپ ها را بشکنید

بیایید در مورد بوته ضرب و شتم نکنیم – تور جهانی تنیس اولیه یک فاجعه بود.

تور جهانی تنیس در کنار یک بازی به مراتب بهتر منتشر شد – از ترس خراب شدن آخرین بازی در این لیست – و سپس در تاریخ وعده داده شده اولیه منتشر شد که باعث سردرگمی جهان شد. اکنون که اینجا نشسته‌ام، مطمئن نیستم که توسعه‌دهندگان یا ناشران می‌دانستند که چه اتفاقی می‌افتد، حتی به این دلیل که وضعیتی که در زمان انتشار در آن قرار داشت کاملاً آشفته بود.

سپس به سرعت به تور جهانی تنیس 2 بروید. و بله، ما از نسخه 2019 تور جهانی تنیس به شکل رولان گاروس صرف نظر می کنیم، زیرا صادقانه بگویم، این همان بازی است که باید ابتدا شروع می شد.

تور جهانی تنیس 2 در سال 2020، چند سال پس از اولین بازی، وارد زمین شد. فکر می کردید زمان کافی برای درست کردن کارها دارید؟ دوباره فکر کن – ما فکر می کردیم که این یک بازی ناپسند بود. انبوهی از مزاحمت ها و برخی گرافیک های سبک ایکس باکس 360 دیگر قادر به رقابت نیست.

سریال بالاخره بهتر شد کمی.

اما بار دیگر توسعه دهندگان تمام نشدند و تنها با نسخه بهینه شده Xbox Series X|S از Tennis World Tour 2، با برچسب نسخه کامل، توسعه دهندگان در نهایت راضی شدند.

احتمالاً دیگر نباید اینطور می‌بودند نسخه کامل تور جهانی تنیس 2 او هدف را از دست داد و مدام توپ را در سمت اشتباه خط انداخت. جهت توپ شبیه ضربه و از دست دادن بود، تشخیص ضربه حریف غیرممکن بود و دنیای آنلاین وجود نداشت.

این همه کمی شرم آور است زیرا بخش هایی از تور جهانی تنیس 2 – نسخه کامل وجود دارد که خوب هستند. تاکتیک ها در بازی با ورق مورد قدردانی قرار گرفتند و حالت حرفه ای بسیار محکم بود. فکر می کنم این چیزی است که از یک عنوان تنیس می خواهید؟ اگر بتوانید آن را ارزان تهیه کنید که بهتر است.

نقل قول نقد:

Tennis World Tour 2 – Complete Edition در Xbox Series X برای مدتی سرگرم کننده است اما کمتر از حد انتظار است. حتی اگر از طرفداران این ورزش هستید، در اینجا به اندازه کافی برای توجیه قیمت وجود ندارد.


تنیس بین المللی AO

از جمله تنیس بین المللی
مهم ترین مرد تنیس بین المللی AO

اگر چند سال پیش از ما در مورد بهترین بازی تنیس در ایکس باکس سوال می‌کردید، به شما AO International Tennis را معرفی می‌کردیم. این عنوان که همزمان با تور جهانی تنیس منتشر شد، بهترین عنوان تنیس موجود بود. به خصوص اگر بازیکن به دنبال یک گزینه واقع بینانه بود.

اما بعد تنیس AO 2 ظاهر شد و آنچه را که در اصل خوب بود برداشت و به جایی نبرد. در واقع این یک گام به عقب بود.

تنها به همین دلیل، AO Tennis 2 را از لیست بهترین بازی‌های تنیس در Xbox حذف می‌کنیم و به عنوان قدیمی‌تر ادامه می‌دهیم. بله، AO International Tennis احتمالا هنوز هم بازی تنیس ایکس باکس است اگر به دنبال یک تجربه کامل هستید.

واقعی ترین بازی تنیس در ایکس باکس

شاید از این مقاله دریافته باشید که انتخاب بهترین بازی تنیس در ایکس باکس کار آسانی نیست. اکثر آنها مشکلاتی دارند و هیچ کدام نتوانسته اند لذت بازی های سال ها، دهه ها یا سال ها قبل را تکرار کنند. با این حال، اگر می‌توانید صفحه‌های بارگذاری طولانی را تحمل کنید، اقدام در زمین در AO International Tennis بهترین گزینه است.

جدا از بانوی اصلی رافائل نادال، تیم ممکن است بزرگ نباشد، اما زمانی که در زمین حضور داشته باشید، متوجه خواهید شد که تنیس بین المللی AO حداقل به اندازه کافی خوب بازی می کند. ضربه زدن به آس، پرتاب رگبار، تمجید از حریفان – همه چیز در اینجا به خوبی انجام شده است. در واقع، ما به شما توصیه می کنیم که همین حالا حالت شغلی را امتحان کنید.

AO International Tennis را در Xbox دریافت کنید فروشگاه ایکس باکس اکنون.

نقل قول نقد:

به نظر می رسد AO International Tennis با بهترین عناوین تنیس در حال حاضر در صدر قرار دارد. درست است که این گروه بسیار کوچک هستند و عجیب است که صحنه بازی های ویدئویی تنیس در سال های اخیر از بین رفته است، اما مورچه بزرگ ثابت کرده است که هنوز عشق زیادی به این ورزش وجود دارد.


بهترین بازی های تنیس شما در ایکس باکس چیست؟

بنابراین ما آن را داریم – لیستی از 5 بازی برتر تنیس در Xbox. البته بازی های تنیس دیگری نیز وجود دارد Smoots جام جهانی تنیس یا بازی های المپیک 2020 توکیو – بازی ویدیویی رسمی کامل با امکانات تنیس اما نظر شما در مورد لیست ما چیست؟ آیا در AO International به تنیس می‌پردازید، یا این بازی، ست و مسابقه در زمین‌های دیوانه‌کننده تنیس این فیس است؟

با نوشتن در نظرات، بازی های تنیس مورد علاقه خود را در Xbox به ما اطلاع دهید. مطمئناً هیچ‌کدام نمی‌تواند با قدرت Top Spin در آن زمان برابری کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *