دوشنبه, جولای 15, 2024
Xbox

Devolver Direct: The Talos Principle 2 and the Weaponized Wizard Revealed

در طول صنعت ویرانگر امروز Devolver Direct، ما این لذت را داشتیم که گیم پلی کاملاً جدید را برای دو مورد از موردانتظارترین بازی های خود برای Xbox Series X|S فاش کنیم: اصل تالوس 2 و جادوگر با تفنگ! در صورتی که آن را از دست داده اید (کجا بوده اید؟!)، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی های عالی، ادامه مطلب را بخوانید.

ماهیت کیهان را زیر سوال ببرید اصل تالوس 2

اصل تالوس 2 عاقبت مورد انتظار بازی پازل فلسفی سال 2014 است. در آینده ای دور که بشر مدت هاست از بین رفته است، فرهنگ بشری از طریق روبات های بی پایانی که در تصویر ما ساخته شده اند زنده می ماند. همانطور که در تلاش برای کشف یک ابرساختار مرموز هستید، با سوالاتی در مورد ماهیت کیهان، ایمان در مقابل عقل و ترس از تکرار اشتباهات بشریت روبرو خواهید شد. اگر از طرفداران معماهای خم کننده ذهن، داستان های هیجان انگیز، و دنیای بزرگ و زیبای علمی تخیلی هستید، این بازی برای شما مناسب است!

اصل تالوس 2 بزرگترین، جاه طلبانه ترین و قابل تامل ترین بازی Croteam است (سام جدی 3: BFE، سام جدی 4، اصل تالوس) قبلا ایجاد شده است و می توانید آن را در اواخر سال جاری بر روی Xbox One و Xbox Series X|S بازی کنید.

در یک بیابان جادویی زنده بمانید جادوگر با تفنگ

جادوگر با هنر کلید سلاح

ما شنیده‌ایم که بازیکنان آرزوی تجربه‌های مشارکتی شگفت‌انگیز پر از سلاح‌های جادویی و موجودات عجیب و غریب را دارند – و در واقع، گالوانیک گیمز، توسعه‌دهنده بازی‌ها، همین ویژگی را دارد!

جادوگر با تفنگ یک بازی بقای sandbox است که در یک بیابان جادویی پر از موجودات خطرناک و اسرار مرموز است. سفر خود را به تنهایی یا با یک دوست آغاز کنید، منابع را جمع آوری کنید، مواردی را بسازید و برج جادویی خود را مطابق با دلخواه خود سفارشی کنید.

سلاح‌ها و مهمات را با دقت با استفاده از مواد موجود در جهان‌های تولید شده رویه‌ای طراحی کنید و ترکیب‌های منحصربه‌فرد و غیرمعمولی را برای مقابله با چالش‌های روزافزون ایجاد کنید. اما هیولاها تنها تهدید نیستند، زیرا جادوی شما تهدید می کند که از کنترل شما فرار کند!

ما مفتخریم که این بازی‌های جدید هیجان‌انگیز را با همه شما به اشتراک می‌گذاریم و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا بازیکنان Xbox Series X|S هر دو را در اواخر امسال تجربه کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *