شنبه, آوریل 20, 2024
تکنولوژی

8 بهترین پیشنهاد روز پرایم در مورد لوازم جانبی قهوه و دستگاه‌های اسپرسو (2023)

قبل از دانه های قهوه برشته می شوند، با دست مرتب می شوند. کارشناسان دانه های خام را برای یافتن هر چیزی که کاملاً مناسب نیست و ممکن است طعم قهوه صبح شما را خراب کند، بررسی می کنند. آنها مطمئن می شوند که فقط بهترین لوبیاها به آستان شما می رسند. این دقیقاً همان کاری است که ما با معاملات Prime Day آمازون در مورد لوازم جانبی قهوه و دستگاه های اسپرسوساز انجام دادیم! ما همه آنها را دور ریخته ایم و یکی یکی آنها را مرتب کرده ایم تا قوی ترین و خوش طعم ترین آنها را پیدا کنیم، و آنها اینجا هستند – پیشنهادات قهوه شات ristretto منشاء واحد ما.

پوشش روز اول WIRED

ما محصولات را در تمام طول سال آزمایش می کنیم و این پیشنهادات را به صورت دستی انتخاب کرده ایم. محصولاتی که در زمان انتشار فروخته شده و یا دیگر تخفیف ندارند فروخته می شوند خط کشیده. ما این راهنما را به طور مرتب در طول روز پرایم به‌روزرسانی می‌کنیم.

اگر چیزی را از طریق پیوندهای موجود در داستان های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این از روزنامه نگاری ما حمایت می کند. بیشتر بدانید.


تخفیف در دستگاه های اسپرسوساز

Breville Barista Express Impress

عکس: برویل

Barista Express بهترین انتخاب ما برای اکثر افراد در راهنمای ما برای بهترین دستگاه های اسپرسوساز است. این دستگاه دارای ساختار مخزن مشخص Breville است، دارای آسیاب داخلی 16 تنظیمی است و مهمتر از همه، اسپرسوی عالی را به راحتی می سازد. خامه صاف و کرکی است و بخارپز شیر بخار پز غنی و براق ایجاد می کند.

به عنوان برادر جدیدتر باریستا اکسپرس، Express Impress همه چیزهایی را که اکسپرس را به یک دستگاه اسپرسوساز عالی تبدیل کرده و سپس کمی بیشتر ارائه می دهد. آسیاب دارای 25 تنظیمات آسیاب است، به این معنی که می توانید قوام تفاله قهوه خود را برای کنترل بهتر اسپرسو تنظیم کنید. به همین دلیل، همچنین دارای مکانیزم ضربه زدن کمکی است تا اطمینان حاصل شود که زمین خود را با فشار یکنواخت می‌کوبید. این مدلی برای هر کسی است که به دنبال دستگاهی است که کار را برای شما انجام دهد، اما در عین حال به شما فضایی برای رشد و کشف مهارت های باریستا در خانه می دهد.

DeLonghi La Specialista Arte

عکس: دلونگی

La Specialista Arte دلونگی جایگزینی برای هر کسی است که به دنبال یک دستگاه اسپرسوساز همه کاره مانند Barista Express یا Barista Express Impress است. La Specialista Arte دارای یک آسیاب داخلی با هشت تنظیمات آسیاب، یک دسته بخار و سه دستور غذای از پیش تعیین شده برای تهیه نوشیدنی مورد علاقه شما است. نسخه کمی قدیمی تر که بسیار شبیه است همچنین به قیمت 500 دلار (198 دلار تخفیف) به فروش می رسد اگر می خواهید مقداری پول پس انداز کنید

در واقع من از دستگاه اسپرسوساز اتوماتیک خوشم نمی آید. من از خیلی ها ناامید شده ام، اما Cafe Affetto استثناست. این یک دستگاه کوچک براق است که تنها کاری که باید انجام دهید این است که در دانه های قهوه و آب بریزید. با فشار دادن یک دکمه، اسپرسو را برای شما آسیاب می کند، فشار می دهد و دم می کند. استفاده از نازل بخار به همان اندازه آسان است و کمترین ظریفی را که تا به حال تجربه کرده ام. حتی اگر تلاش نکنید، شیر شما کف می‌کند و نتیجه‌ای صاف و کف‌دار می‌شود.

کیوریگ، قهوه سرد دم و اجاق گاز

Keurig K Mini

عکس: هدف

اگر از طرفداران Keurig هستید، K-Mini یک انتخاب همه جانبه است. فوق العاده باریک است بنابراین حداقل فضای روی میز را اشغال می کند و به اندازه کافی بزرگ است که بیشتر لیوان های مسافرتی را در زیر آن قرار دهد و برای کسانی که باید زودتر به محل کار برسند عالی است. برای مشاهده پیشنهاد در هنگام تسویه حساب، باید کوپن را در صفحه کلیپ کنید.

من هرگز از ستایش گلدان موکا دست بر نمی دارم. از نظر فنی یک دستگاه پرکولاتور است و نه یک اسپرسوساز، اما با آسیاب نیمه ریز، یک شات قهوه دم می‌کند، آنقدر غیرقابل تشخیص از اسپرسوی ماشینی که ممکن است شوکه شوید. مخصوصاً وقتی در نظر بگیرید که موکا دیگ‌هایی مانند این کسری از قیمت یک دستگاه اسپرسوساز کامل قیمت دارند.

پریمولا برک

عکس: پریمولا

این چیز کوچک در واقع بهترین انتخاب در راهنمای بهترین تولید کننده آب سرد ما است. به اندازه‌ای کوچک است که کل یخچال را اشغال نکند، و در طول آزمایش ما، صاف‌ترین و خوش‌طعم‌ترین قهوه ممکن را ارائه می‌کند – و دارای فیلتری به اندازه‌ای خوب است که حتی بهترین رسوب‌ها را از آن خارج کند.

یکی دیگر از گزینه‌های عالی اگر در تابستان امسال به دنبال یک دستگاه دم‌ساز سرد می‌گردید، Coffee Bear Cold Brew Maker دارای نظرات عالی، صافی فوق‌العاده ظریف و طراحی جذاب است.


صفحات فروش برای خرده فروشان

هر خرده فروش نوعی فروش را برای رقابت با آمازون اجرا می کند. اگر می‌خواهید معاملات را برای خودتان مرور کنید، در اینجا صفحات فروش آنها وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *