شنبه, آوریل 20, 2024
اخبار

Amazon Prime Day 2023: رویداد خرید دو روزه چه زمانی برگزار می شود؟

آمازون تاریخ های Prime Day 2023 را اعلام کرده است، فروش دو روزه بعدی خود، که اساسا جمعه سیاه در ماه جولای است. حتی اگر هنوز نمی‌دانید چه معاملاتی در دسترس خواهند بود، همیشه تعداد زیادی از معاملات عالی در Prime Day وجود دارد که عضویت در Prime را ارزشمند می‌کند.

ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این موارد را در قالبی برای شما به ارمغان بیاوریم تا بتوانید پس از خرید، به روز خود ادامه دهید.

امسال روز پرایم آمازون چه زمانی است؟

روز پرایم آمازون از سه شنبه 11 ژوئیه شروع می شود و در روز چهارشنبه 12 جولای به پایان می رسد. در هفته‌های آینده، هزاران پیشنهاد را بررسی خواهیم کرد تا پیشنهاداتی را انتخاب کنیم که فکر می‌کنیم دوست دارید، چه بیشتر به بازی، سرگرمی، رومیزی یا اسباب‌بازی علاقه‌مند باشید.

فقط یک سر بالا: به یکی نیاز دارید عضویت نخست برای استفاده از بسیاری از پیشنهادات و دریافت اولین نگاه از پیشنهادات لایتنینگ که به سرعت ناپدید می شوند را از دست ندهید.


آمازون پرایم

قیمت ها در زمان انتشار

مشترکین جدید می توانند یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان دریافت کنند. همراه با دسترسی به معاملات Prime Day، ارسال رایگان و سریع، نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها از Prime Video و موارد دیگر دریافت می‌کنید.

در طول روز پرایم، ما همچنین به اشتراک می‌گذاریم که کدام معاملات رقیب (که به آن «معاملات ضد پرایم روز» گفته می‌شود) در Best Buy، Walmart، Target و موارد دیگر شایسته توجه شما هستند. در نهایت، می دانیم که زمان خرید Prime Day بلند است و ممکن است برای همه جذاب نباشد. به همین دلیل است که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که فقط با بهترین معاملات به شما می رسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *