چهارشنبه, جولای 17, 2024
برترین

Asuka R# به عنوان آخرین شخصیت در Season Pass 2 به Guilty Gear Strive پیوست

Arc System Works آخرین شخصیت قابل دانلود برای Guilty Gear Strive Season Pass 2 را معرفی کرد: Asuka R#، که زمانی به عنوان آنتاگونیست اصلی سری Guilty Gear با نام That Man فعالیت می کرد، در تاریخ 25 می به فهرست اضافه می شود.

Asuka یک شخصیت فرافکنی است که 26 طلسم مختلف را در یک مسابقه انجام می دهد. او قبلاً برای مدت کوتاهی در کات سین ها در حالت داستانی بازی ظاهر می شد، اما با وجود اینکه یک شخصیت رئیس سابق بود، این اولین باری است که Asuka در یک بازی Guilty Gear قابل بازی است.

Asuka R# آخرین شخصیتی است که به عنوان بخشی از Season Pass 2 منتشر می شود، جایی که او به Bridget، Sin Kiske و Bedman خواهد پیوست. Arc System Works پیش از این برنامه‌هایی را برای پخش فصل سوم با شخصیت‌های قابل دانلود اعلام کرده بود، اما تا لحظه تنظیم این خبر نام خاصی اعلام نشده است.

در کنار تریلر رونمایی او، ما همچنین نگاهی انحصاری به Asuka R# در اکشن داریم، با این مرد سابق که در دو مسابقه تمام‌قد با جووانا و سول بادگوی مبارزه می‌کند. انواع حملات مبتنی بر پرتابه آسوکا در هر دو بازی نشان داده شده است، و او همچنین شمشیر بزرگی را در دست دارد که می تواند وقتی حریف نزدیک می شود از کتاب طلسم خود احضار کند.

Asuka R# تنها اضافه‌شده جدیدی نیست که در ۲۵ می به Guilty Gear Strive می‌آید، زیرا یک مرحله کاملاً جدید به نام Tir na Nog نیز بخشی از محتوای Season Pass 2 خواهد بود. این صحنه “مستعمره فضایی ایجاد شده توسط بشر برای زنده ماندن در فضا” را با یک تلسکوپ غول پیکر در پس زمینه به تصویر می کشد. یک جفت بسته رنگ برای جشن 25 سالگی فرنچایز – بسته سالگرد و بسته قدردانی – نیز در دسترس خواهد بود و بسته قدردانی به عنوان یک دانلود رایگان برای همه بازیکنان منتشر می شود.

آلبوم عکس

Guilty Gear Strive هم اکنون برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X|S، ایکس باکس وان و رایانه شخصی در دسترس است. همچنین دو بسته محتوای قابل دانلود در دسترس است – Season Pass 1 و Season Pass 2 – هر کدام شخصیت ها، سطوح و موارد جدید را به بازی اضافه می کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *