پنج‌شنبه, می 30, 2024
برترین

Baldur’s Gate 3 به لطف این مد سلاح ها را اضافه می کند

به لطف جامعه مودینگ، Forgotten Realms در Baldur’s Gate 3 کمی خطرناک‌تر شده‌اند. به جای نگرانی در مورد NPC که سعی دارد از جادو علیه شما استفاده کند، اکنون باید مراقب گلوله هایی که به سمت شما می روند نیز باشید.

با تشکر از گزارش IGNما آن را میدانیم پالمامان33یک مددر Neux، آپلود شده است چندین مد از جمله این سلاح‌های مدرن هستند. برخی از آنها Glock 19، AKM و تعدادی دیگر هستند. هر کسی در حزب شما می‌تواند این سلاح‌ها را تجهیز کند و هر یک از آن‌ها یک مشت قدرتمند را بسته‌اند.

در حال اجرا: چرا Baldur’s Gate 3 بهترین بازی GameSpot در سال 2023 است؟

چیزی که همه چیز را خنده دارتر می کند این است که جامعه Baldur’s Gate 3 ایده حمل یک اسلحه کاملاً پر شده توسط Asterion را دوست دارد. در تمام تصاویر بندانگشتی فایل، می‌توانید آستاریون را ببینید که یک اسلحه عظیم به شما می‌دهد.

برخی از بازیکنان حتی به X/Twitter رفته اند تا نظرات خود را در مورد داشتن اسلحه برخی از اعضای حزب خود بیان کنند. یک کاربر نوشت“چه کسی به این پسر یک تفنگ لعنتی داده است، من نمی توانم نفس بکشم؟” در همان زمان، بازیکنان دیگر تصمیم گرفتند که شاید عاقلانه تر باشد که به جای آن به شخصیت هایی مانند گورتاش اسلحه بدهند.

برای اخبار بیشتر درباره Baldur’s Gate 3، داستان ما را در مورد استودیو Larian که از ممنوعیت های Xbox در ویدیوهای واضح ناراحت است و داستان ما در مورد برنده شدن بازی سال Baldur’s Gate 3 در جوایز Steam را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *