شنبه, آوریل 20, 2024
PlayStation

Beat the Beats VR به شما امکان می‌دهد مانند یک قهرمان بوکس در PS VR2 در 27 فوریه – PlayStation.Blog بازی کنید

سلام! من جوزف هستم، یکی از سازندگان Beat the Beats VR، که در 27 فوریه به PlayStation VR2 می آید. این یک بازی ریتم واقعیت مجازی است که با مشت بازی می کنید و هدف آن یادگیری حرکات بوکس واقعی مانند جب، جاخالی و آپرکات است.

در این مقاله می‌خواهم با شما به اشتراک بگذارم که چگونه حرکات بوکس با احساس طبیعی در بازی ما وارد عمل شد.

ما در محافل موازی از طرفداران پر و پا قرص بازی های ریتم هستیم. و VR؟ ما خوشمون میاد. مثل هیچ چیز شما را مجذوب خود می کند. چابکی، هماهنگی و دقت بوکسورها همیشه مرا مجذوب خود کرده است. بنابراین ترکیب این علایق طبیعی به نظر می رسید. Beat the Beats VR اینگونه متولد شد.

از تازه کار بوکس تا قهرمان بوکس

اجرای حرکات قوی بوکس در زندگی واقعی نیاز به سالها تمرین دارد. اما در Beat the Beats VR می‌خواستیم بازیکنان از همان ابتدا احساس حرفه‌ای بودن کنند. ضربه‌ها، قلاب‌ها، آپرکات‌ها – همه آنها باید به طور طبیعی جریان داشته باشند.

پس از آزمایش‌های زیاد، متوجه شدیم که رویکرد بازی‌های ریتم سنتی کاملاً با سیال بودن بوکس مطابقت ندارد. بنابراین ما آن را تغییر دادیم. به‌جای اینکه «نت‌ها» (ما آن‌ها را ضرب‌ها می‌نامیم) مستقیماً به سمت شما بیایند، از جهات مختلف کمان می‌آیند و شما را به چالش می‌کشند که دقیقاً همانطور که در مسابقه بوکس انجام می‌دهید حرکت کنید.

شما نمی‌توانید ضربه‌های بی‌نقصی برای مشت‌ها از جلو، قلاب‌ها از کنار و آپپرکات‌ها برای پانچ‌ها از بالا انجام دهید.

کل بازی را شکست دهید

هنگامی که در ضربات مشت بوکس تسلط یافتیم، جنبه های دیگر ورزش را وارد بازی کردیم. شما همچنین می توانید طفره بروید (به نام “غلتان”) و ضربه ها را مسدود کنید.

همچنین می‌توانید سطوح/آلبوم‌های جدید را با کلیک کردن روی آنها باز کنید.

تمام اکشن‌های بوکس را با موسیقی هیجان‌انگیز ترکیب کنید و یک بازی ریتمی خواهید داشت که بهترین‌های هر دو جهان را ترکیب می‌کند: یک تجربه سرگرم‌کننده برای گیمرهای معمولی و یک تمرین کامل برای کسانی که می‌خواهند مایل بیشتری را طی کنند.

امیدواریم از بازی ما به همان اندازه که ما از ساخت آن لذت بردیم لذت ببرید. شاید شما هم مثل ما عرق می کنید. Beat the Beats در 27 فوریه برای PS VR2 می آید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *