پنج‌شنبه, آوریل 18, 2024
برترین

Destiny 2 در حال دریافت یک نوع وسیله نقلیه کاملاً جدید است، Skimmer مانند هاوربرد

Bungie یک نوع وسیله نقلیه کاملاً جدید را برای Destiny 2 معرفی کرده است که به بازیکنان جایگزینی برای Sparrow کلاسیک می دهد. وسیله نقلیه جدیدی که Skimmers نام دارد، نوعی هاوربرد است که می تواند برای انجام ترفندها و ریل های آسیاب نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در حالی که Bungie نسخه‌های زیادی از اسپارو را در طول سال‌ها منتشر کرده است، Skimmer دسته جدیدی از وسایل نقلیه عجیب و غریب است که فضایی مشابه با Sparrow شما دارد. با توجه به گزارشات، Skimmer مانند هاوربرد، وسیله نقلیه ای سبک تر از Sparrow کلاسیک، به Guardians اجازه می دهد “با سبکی به اطراف پرواز کنند در حالی که فوق العاده جالب به نظر می رسند.” وبلاگ Destiny 2.

در حال اجرا: Destiny 2: Season of Wish | تریلر گاردین گیمز آل استارز

این وسیله نقلیه به عنوان بخشی از گاردین گیمز All-Stars به ​​بازی معرفی می شود، جایی که بازیکنان می توانند Allstar Vector Skimmer را کسب کنند. دستیابی به آن در ابتدا آسان است و می توان آن را بلافاصله پس از تلاش برای ورود از NPC Eva Levante دریافت کرد. با این حال، برای نگه داشتن اسکیمر به صورت دائمی، بازیکنان باید تلاش drop-in را نیز انجام دهند.

اسکیمر دوم نیز در فروشگاه Eververse موجود خواهد بود که به گفته Bungie “الهام گرفته از یک سلاح محبوب Destiny” است.

اسکیمر به عنوان بخشی از بازی‌های نگهبان امسال معرفی می‌شود که از روز سه‌شنبه برای پنجمین دوره مسابقات سالانه بازمی‌گردد که شکارچیان، جنگجوها و تایتان‌ها را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد.

تیم‌های شش نفره نیز می‌توانند در جام جهانی بازی‌های نگهبان که از ۵ تا ۲۶ مارس برگزار می‌شود، شرکت کنند. تیم برنده یک ماکت فیزیکی در اندازه واقعی از اسکیمر وکتور آلستار که نام همه اعضای تیم بر روی آن حک شده است دریافت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *