دوشنبه, جولای 15, 2024
برترین

Destiny 2 Version 7.0.5.1 Patch Notes: اصلاحات فنی ورودی

آخرین پچ برای Destiny 2 در اینجا ارائه شده است، اگرچه این فقط یک اصلاحیه جزئی است. بعد از اینکه سرورها برای تعمیر و نگهداری حدود یک ساعت از کار افتادند، پچ 7.0.5.1 در حال حاضر زنده است، و تعداد انگشت شماری از اصلاحات را برای یک بازی که اخیراً با مشکلات فنی مواجه شده است، ارائه می دهد.

وصله جدید دو مشکل را که باعث خرابی‌ها می‌شد، برطرف کرد، یکی که می‌توانست با باز کردن منوی بارگذاری ایجاد شود و دیگری که ناشی از فراوانی اثرات ذرات در بخش‌های خاصی از نپتون بود. این پچ بدون شک برای بازیکنان PS5 که به طور خاص تحت تأثیر خرابی‌های Neomuna در Neptune هستند، مورد استقبال قرار می‌گیرد. این پچ همچنین نبرد Daughters of Oryx را برای به حداقل رساندن چشمک زدن و تنظیم روشنایی صحنه بهینه‌سازی کرد.

در حال اجرا: تریلر بازی Destiny 2: Lightfall Rally All Guardians

در حالی که هر وصله ای بهتر از هیچ است، بازیکنان همچنان از این که لیست اصلاحات نسبتاً کوچک است و تعدادی از اشکالات اصلی اصلاح نشده باقی می مانند، از جمله مشکلات صوتی معرفی شده با پچ 7.0.5.0 ناامید هستند. Destiny 2 اخیراً مشکلات فنی زیادی را تجربه کرده است، بازیکنانی که در چند روز گذشته با کدهای خطای CHICKEN، WEASEL، و PLUM مکرر دست و پنجه نرم می کردند. یک سوسک این باعث می شود به نظر برسد که همه شخصیت های شما حذف شده اند.

در اینجا تمام مشکلات رفع شده در این Hotfix وجود دارد:

DESTINY 2 HOTFIX 7.0.5.1

حمله کنید

  • مشکلی که در آن گفتگوی Raid Jacket Director بعد از مهلت ۲۱ مارس برای باز کردن قفل خرید ظاهر می‌شد، برطرف شد.
  • تنظیم روشنایی و چشمک زدن در برخورد دختران اوریکس.

UI/UX

  • مشکلی که در آن دستکش‌ها هنگام تعویض دنده تجهیز نمی‌شوند، رفع شد.
  • مشکلی که باز کردن منوی بارگیری می‌تواند باعث خرابی Destiny 2 شود، برطرف شد.

گیم پلی و سرمایه گذاری

سلاح

  • مشکلی که در آن تغییرات در اسلحه موجود در موجودی پس از انتخاب اسلحه برای تغییر شکل، به‌طور خودکار به آیتم موجود در اسلات تغییر شکل به‌روزرسانی نمی‌شد، برطرف شد.

پلتفرم ها و سیستم ها

  • مشکلی که در آن اثرات ذرات بیش از حد در مناطق خاصی روی نپتون می‌تواند باعث سقوط Destiny 2 شود، برطرف شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. GameSpot ممکن است بخشی از درآمد را در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *