چهارشنبه, آوریل 17, 2024
اخبار

Diablo 4 بعد از اینکه طرفداران اکسپلویت ساده را پیدا کردند، کمیاب ترین آیتم ها را کنار گذاشت

دیابلو IV دارای شش Uber منحصر به فرد اینها کمیاب ترین و برخی از قدرتمندترین آیتم های بازی هستند. بازیکنان صدها ساعت را صرف کرده اند و هرگز با آنها روبرو نشده اند – تا کنون. اخیراً ترفندی کشف شده است که کسب درآمد آنها را آسان می کند و بلیزارد اکنون آیتم ها را به طور کامل از بازی حذف کرده است تا جلوی جنون را بگیرد.

Uber Uniqes که قبلا فقط در Nightmare Dungeons قابل کشاورزی بود، به رویداد Helltide بازی اضافه شده است. در آخرین پچ، یک رویداد درون بازی که در آن یک منطقه خاص روی نقشه به رنگ قرمز خون در می آید و با دشمنان بسیار قدرتمند پر می شود. بازیکنان به سرعت متوجه شدند که راهی برای افزایش چشمگیر شانس آنها برای گرفتن تاج هارلکین، که بیشتر به نام Shako شناخته می شود، وجود دارد، اگر نگوییم بهترین. قوی ترین آیتم در دیابلو IV. دلیلش این است که شخصیت‌هایی مانند Barbarians کلاهک‌های منحصربه‌فرد زیادی ندارند، به این معنی که سینه‌های Helltide که فقط حاوی کلاه هستند، به احتمال زیاد به آن بازیکنان شاکو می‌دهند.

یوتیوبر Raxxanterax گفت: “فقط Helltide را انجام دهید و قفسه سینه کلاه را بارها و بارها باز کنید و آنها مانند آب نبات سقوط می کنند.” یک ویدیوی چگونه در مورد ترفند قبل از اینکه بلیزارد اکسپلویت را کاهش دهد، بازیکنان عجله داشتند تا شاکوی خود را دریافت کنند دیابلو IV فوروم ها و subreddit ها بلافاصله شروع به پر شدن کردند داستان های موفقیت و الگوهای رفتاری. بازیکنانی که تصمیم گرفتند در شب 6 جولای وارد بازی نشوند، خود را با لگد زدند، در حالی که سایرین که شاکو را دریافت کردند، بلیزارد را صدا کردند. تا اوبر یونیک های اسکالوپ شده خود را با خود نبرند.

طولی نکشید که بلیزارد وارد عمل شد و Uber Uniques را حذف کنید، از جمله Shako، تا زمانی که یک Hotfix منتشر شود، کاملاً از بازی خارج هستند. البته، بحث هایی در مورد اینکه آیا این واقعا یک سوء استفاده است و آیا بازیکنان فقط از یک نظارت ظاهری طراحی بازی پس از آخرین پچ سوء استفاده می کنند، وجود داشت. برخی دیگر از اینکه بلیزارد با چه سرعتی به چیزی که یک مشکل جزئی به نظر می‌رسید پاسخ داد، در حالی که بازی هنوز ویژگی‌های دیگر کیفیت زندگی را نداشت، شکایت کردند.

به خواندن ادامه دهید: دیابلو IVفصل اول کوئست‌های Eldritch، تجهیزات و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد

از طرف دیگر، Uber Uniques مانند شمشیر دو دستی پدربزرگ و حلقه آسمان بدون ستاره به طور کلی پس از اجرایی شدن رفع فوری آسان‌تر خواهد بود، زیرا اکنون در فعالیت‌های Helltide نیز گنجانده می‌شوند. در حالی که ممکن است بازیکنان پس از ده‌ها ساعت کشاورزی در پایان بازی هنوز آن‌ها را به دست نیاورند، حداقل می‌توانند تغییر سرعت را نسبت به دویدن‌های معمولی Nightmare خود در سیاهچال‌ها تجربه کنند.

دیابلو IVاکنون فصل اول است در 20 جولای پخش می شود. بازیکنان باید شخصیت‌های کاملاً جدیدی را شروع کنند، اما به مجموعه‌ای کاملاً جدید از توانایی‌ها و ساخت‌های مخصوص فصل نیز دسترسی خواهند داشت. امیدواریم تا آن زمان، فداکارترین بازیکنان در بازی اکشن نقش آفرینی بتوانند حداقل یک یا دو مورد از محبوب ترین Uber Uniques خود را به دست آورند.

به روز رسانی 7/7/2023 ساعت 7:38 بعدازظهر ET: بلیزارد دارد رفع فوری را منتشر کرد و Uber Uniques را دوباره آنلاین کرد. می گوید تنها 142 اکانت در مجموع آنها را در زمانی که اکسپلویت Helltide chest زنده بود به دست آوردند و استودیو قصد ندارد آنها را از بازیکنان دور کند. با این حال، اگر چنین چیزی در آینده تکرار شود، ممکن است برای رعایت انصاف باشد. اینجا هستند یادداشت های پچ کامل:

عیب یابی

  • مشکلی که در آن آیتم‌های Uber Unique به‌طور ناخواسته شانس بیشتری برای افتادن از صندوق‌های Helltide داشتند، برطرف شد.

توجه توسعه دهنده: با تغییر فوق، Uber Unique drops را در Diablo IV دوباره فعال کرده ایم. به طور کلی، ما متوجه شدیم که بین انتشار نسخه 1.0.4 و غیرفعال شدن موارد Uber Unique در عصر روز 6 جولای، تنها 142 حساب کاربری Uber Unique دریافت کردند. ما هیچ برنامه ای برای حذف این موارد از حساب ها نداریم. در آینده، اگر یک باگ یا سوء استفاده بر گیم پلی دیگران تأثیر بگذارد، ممکن است لازم باشد برای حفظ عدالت در بازی اقدام کنیم.

تغییرات گیم پلی

  • صندوق‌های Helltide اکنون این قابلیت را دارند که آیتم‌های منحصربه‌فردی را در خود داشته باشند و به محدودیت‌های خاصی در قفسه سینه مربوط نمی‌شوند.

توجه برنامه‌نویس: با تغییر فوق، بازیکنان اکنون می‌توانند آیتم‌های منحصربه‌فردی را در ALL سینه‌های Helltide پیدا کنند. همچنین این احتمال وجود دارد که آیتم های منحصر به فرد Uber در تمام صندوق ها پیدا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *