دوشنبه, جولای 15, 2024
برترین

Diablo 4 – بهترین راهنمای جنبه های افسانه ای دروید

جنبه‌های دروید افسانه‌ای Diablo 4 کلاس تغییر شکل شما را بیشتر تقویت می‌کند و آن را به یک نیروگاه مطلق تبدیل می‌کند. شما همه چیز دارید، از موهبت های مفید گرفته تا مواردی که باعث تقویت همراهان و تحولات شما می شود. در اینجا راهنمای ما برای کمک به شما در مورد بهترین جنبه های افسانه ای دروید در Diablo 4 است.

بهترین جنبه های دروید افسانه ای در Diablo 4

هنگام بحث در مورد بهترین جنبه های دروید افسانه ای Diablo 4، شایان ذکر است که بسیاری از آنها از کد قدرتو آنها را می توان با تکمیل سیاه چال های خاص به دست آورد. در ما بیشتر بدانید راهنمای مکان های سیاه چال.

با این حال، مواردی نیز وجود دارند که فقط از آیتم های افسانه ای به طور تصادفی به دست می آیند. علاوه بر این، این گونه ها در مقایسه با آمار استاتیکی که از سیاه چال ها می آیند، پرتاب های بهتری دارند.

در هر صورت، راهنمای جنبه‌های بهترین افسانه دروید Diablo 4 ما بر استفاده از همراهان حیوانات و تغییر شکل خرس تمرکز دارد. ما در مورد اینها بحث می کنیم بهترین دستورالعمل های ساختمانی.

عملکرد عمومی: برای همه کلاس ها موجود است

این جنبه های “عمومی” می تواند توسط هر طبقه ای استفاده شود. اینها کسانی هستند که ما برای دروید ترجیح می دهیم.

حرز محافظ ویگو

 • منبع: در پایان باس فایت «مرثیه لیلیث» در Act 1 حذف شد.
 • اثر: اگر در حالی که سالم نیستید ضربه بخورید، یک حباب جادویی به مدت 6 ثانیه در اطراف شما احضار می شود که باعث می شود در هنگام ایستادن در آن از همه آسیب ها مصون باشید. فقط هر 90 ثانیه یک بار می تواند رخ دهد.
 • توجه: سایر آیتم های افسانه ای نیز می توانند با این جنبه رول شوند، اما RNG اعمال می شود.

جنبه قدرت

 • منبع: Dry Steppe – Dark Canyon
 • اثر: مهارت‌های پایه 20% کاهش آسیب را برای دو ثانیه به شما می‌دهند – جنبه بسیار خوبی که با توجه به فرکانس استفاده از مهارت‌های اولیه به شما کمک می‌کند.

جنبه آمبرال

 • منبع: استپ خشک – سقوط قهرمان
 • اثر: زمانی که یک دشمن را کنترل می کنید، 1+ را به منبع اصلی خود بازیابی کنید. ما معمولاً این گزینه را از سیاه‌چال توصیه نمی‌کنیم زیرا ممکن است برخی از آیتم‌ها تا +4 سود منابع داشته باشند.
جنبه محافظتی حاصل از طلسم Vigo و رول‌های افسانه‌ای تصادفی می‌تواند با پیشرفت بازی جان شما را نجات دهد.

جنبه های همنشین/طوفان حیوانات درویدیک

تحت جنبه‌های افسانه‌ای دروید، در صورتی که بخواهید با ساختی که از همراهان حیوانات استفاده می‌کند، بیشتر پیشرفت کنید، چند گزینه ارزشمند وجود دارد.

جنبه سوپرشارژ

 • منبع: Scosglen – Mariner’s Refuge
 • اثر: ضربه خوش شانس. آسیب صاعقه تا 10٪ شانس بارگذاری بیش از حد هدف را برای 3 ثانیه دارد. هر آسیب مستقیمی که وارد می‌کنید باعث می‌شود که آنها ضربان داشته باشند و به دشمنان اطراف ضربه بزنند. این یک گزینه خوب برای اجرای یک ترکیب طوفان و سم در کنار دیگر موجودات است.

جنبه چوپان

 • منبع: Dry Steppes – Blood-Soaked Rock
 • اثر: مهارت‌های اصلی به ازای هر همراه فعال 6% آسیب وارد می‌کند – با توجه به تقویت مهارت‌های اصلی شما بسته به تعداد همراهان حیوانی که دارید، قطعاً این را می‌خواهید.

دروید Werebear / جنبه های زمین

برخی از بهترین جنبه‌های دروید افسانه‌ای در Diablo 4 آنهایی هستند که خرس را بسیار خوش‌بین می‌کنند. در حالی که دروید می تواند به یک گرگ نما نیز تبدیل شود، ما معتقدیم که خرس به دلیل استحکام و استحکام مزایای بیشتری دارد.

جنبه شن روان

 • منبع: Scosglen – Ferals’ Den
 • اثر: توانایی های زمین به دشمنان آهسته 25 درصد برای پنج ثانیه ضربه می زند – چیزی که هنگام استفاده از Aspect of Ursine Horror می خواهید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح دهید).

جنبه ای از وحشت Ursine

 • منبع: Hawezar – Belfry Zakara
 • اثر: پودر کردن به یک مهارت زمین تبدیل می شود. پس از ریخته گری Pulverize، سنبله های تکتونیکی به مدت دو ثانیه به ایجاد ادامه می دهند

جنبه ای از وحشی وحشی

 • منبع: هوازار – دروازه های بی پایان
 • اثر: مدت زمان خشم گریزلی X ثانیه افزایش می یابد. ضربات مهم در حالی که Grizzly Rage فعال است، میزان آسیب ضربه حساس شما را تا 10 درصد در طول مدت افزایش می‌دهد – این مهارت نهایی همه چیزهایی را که از بقای اضافی تا آسیب اضافی نیاز دارید، دارد. این همچنین تعداد بازدیدها و مدت زمان حیاتی را افزایش می دهد.

آلبوم عکس

این نقشه ها سیاه چال های فوق الذکر را در Scosglen، Dry Steppes و Hawezar نشان می دهد. سیاه چال‌ها در اینجا جنبه‌های افسانه‌ای را برای ساخت‌هایی که بر روی همراهان حیوانات و خرس‌ها متمرکز شده‌اند، پاداش می‌دهند.

اینها تنها برخی از بهترین جنبه‌های دروید افسانه‌ای در Diablo 4 هستند. فراموش نکنید که ساخت‌های بازی‌های بعدی بر اساس افسانه‌های عمومی شما یا آنهایی که از سیاه‌چال‌ها استخراج می‌شوند، نیستند. هنوز چند عنصر منحصر به فرد وجود دارد که کاملاً ساختار را تعیین می کند. با این حال، شما تا زمانی که World Tier 3 یا World Tier 4 است، این نوع لوت را نخواهید دید.

Diablo 4 دارای کلاس ها، مکانیک ها و فعالیت های متعددی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی به سایت ما مراجعه کنید هاب راهنمای D4.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *