چهارشنبه, آوریل 24, 2024
برترین

Madame Web 4K Steelbook Edition از قبل برای پیش‌سفارش موجود است

جدیدترین فیلم ابرقهرمانی سونی مادام وب وارد سینما شد این هفته، این فیلم برای پیش‌سفارش آنلاین در قالب‌های مختلف، از جمله نسخه 4K Steelbook در دسترس است. هنوز تاریخ انتشاری برای انتشار ویدئوهای خانگی مادام وب تعیین نشده است. با این حال، ما به شما نشان خواهیم داد که اکنون کجا می توانید نسخه 4K خود را ایمن کنید.


علاوه بر نسخه 4K Steelbook، می توانید Madame Web را نیز به صورت استاندارد پیش خرید کنید بلو ری و دی وی دی در آمازون همچنین انتظار داریم قیمت این نسخه ها قبل از عرضه کاهش یابد. اکنون می‌توانید نسخه 4K Steelbook را با قیمتی مشابه DVD و ارزان‌تر از Blu-ray تهیه کنید. بنابراین… بله، اگر مادام وب می خواهید Steelbook را پیش خرید کنید.

مادام وب در بلوری
مادام وب در بلوری

مادام وب داستان اصلی ابرقهرمانی به همین نام را روایت می کند. امدادگر کاساندرا وب (داکوتا جانسون) متوجه می شود که روشن بین است و می تواند آینده ابرقهرمانان دیگر در جهان خود را ببیند. با این حال، او هیچ قدرت دیگری مانند قدرت فوق العاده یا حرکات آکروباتیک ندارد – وقتی یک شرور نقابدار ظاهر می شود، با چندین زن عنکبوتی که تار می زنند و دیوار خزنده می شوند، از جمله جولیا کارپنتر (سیدنی سوینی)، سلست اوکانر (متی فرانکلین) متحد می شود. و آنیا کورازون (ایزابلا مرسدس) باید این تهدید را متوقف کنند.

این ممکن است شبیه یک فیلم ابرقهرمانی معمولی به نظر برسد، اما مادام وب با آن چیزی که ما از این ژانر انتظار داریم متفاوت است و بیشتر شبیه یک فیلم ترسناک اسلشتر است تا یک فیلم اکشن. و اگرچه فیلم و شخصیت‌های متعدد آن بر اساس مجموعه‌های کمیک مرد عنکبوتی ساخته شده‌اند، مادام وب جدا از دنیای سینمایی مارول دیزنی است و در عوض در همان واقعیت جایگزین فیلم‌های Venom سونی با بازی تام هاردی و فیلم آتی کراون قرار دارد.

متأسفانه، این برداشت متفاوت از فیلم ابرقهرمانی با استقبال خوبی از سوی منتقدان و تماشاگران مواجه نشد. در سایت خواهر GameSpot متاکریتیک، مادام وب در حال حاضر دارای رتبه “به طور کلی نامطلوب” از سوی منتقدان و میانگین امتیاز کاربران 1.9 است. با این حال، منتقد GameSpot کمی مثبت‌تر بود و در بررسی 6/10 مادام وب، فیلم را «به طرز لذت‌بخشی برانداز» نامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *