شنبه, آوریل 20, 2024
ویدیو

Maneater در سوئیچ کاملاً خیره کننده نیست، اما اگر تنها گزینه شما باشد، ارزش آن را دارد – Destructoid

فینبالر

همه شما مرا می شناسید… بدانید که من چگونه امرار معاش می کنم. من چکش می کنم مرد خوار برای تو. اما آسان نخواهد بود. پورت ها را تغییر دهید مثل بوت کردن کامپیوتر برای خاموش کردن نیست دهکده مقیم شیطان. این ممنوعیت گزارش پورت… آخر هفته خود را ببلعید… کمی خستگی چشم، کمی گرفتگی در انگشتانتان و شما آماده هستید.

من این کار را سریع انجام خواهم داد، این باعث می‌شود بازیکنان به عقب برگردند، همه مشتریان eShop شما را بر اساس پرداخت دریافت کنید. اما خوشایند نخواهد بود من برای وقت آزاد بیشتر از نفوذ توئیتر بازی شما ارزش قائل هستم، رئیس. پورت سوییچ شما را بررسی می کنم. من آن را برای 3000 کلیک نصب می کنم، اما آن را بازی می کنم – و آن را بررسی می کنم – برای 10. کارتر هیچ داوطلبی ندارد و من هیچ دوستی ندارم. اما شما باید تصمیم بگیرید: 10000 کلیک… فقط برای من.

برای این کار، فیلم‌نامه‌ها را دریافت می‌کنید… خلاصه داستان… The Whole Damn Thing.

درست زمانی که فکر کردید بازگشت به آب بی خطر است، Tripwire Interactive با نسخه Nintendo Switch ماجراجویی دریایی خود بازگشته است. مرد خوارکه در بهار 2020 برای ساحل نشینان محکوم به فنا و ماهیگیران غرق دردسر ایجاد کرد. توسط بسیاری به عنوان “بازی ای که نمی دانستند می خواهند” مورد استقبال قرار گرفت. مرد خوار فرقه ای از طرفداران تشنه به خون را به دست آورد که می توانستند بر اشکالات متعدد گیم پلی و نقص های فنی غلبه کنند و به سادگی در نیهیلیسم شاد و خشونت بیهوده موجود در اعماق پورت کلوویس غوطه ور شوند.

مرد خوار بازیکن را می‌بیند که بر زندگی یک کوسه گاو نر جوان نظارت می‌کند که توسط ماهیگیر کاجون (و ستاره تلویزیونی واقعیت) اسکایلی پیت از لاشه مادرش جدا شده و به داخل آب پرتاب می‌شود. بازیکنان کوسه جوان را در حالی که از یک یتیم درمانده به یک افسانه محلی وحشتناک تبدیل می شود، راهنمایی می کنند. در حالی که بازیکن پورت کلوویس را کاوش می کند (پراکسی با حجاب نازک برای لوئیزیانا بایو)، قهرمان چشم مرده ما با شکارچیان خطرناک مبارزه می کند، شکارچیان جویای جلال را دفع می کند، منظره محلی را خراب می کند و تعطیلات را قبل از اینکه سرانجام با Jaws – پدر و مادرش ملاقات کند، می کشد. قاتل در آخرالزمانی، اپرا, نبرد تایتان ها. دلت را بخور همینگوی

https://www.youtube.com/watch?v=BBrrzSqAHLU

طرفداران نینتندو از شنیدن این موضوع خوشحال خواهند شد که پورت سوییچ از مرد خوار بیشتر از مفید است در حالی که بازی اصلی هرگز یک نیروگاه تشنه منابع نبود، لازم به یادآوری است که روی رایانه شخصی و کنسول ها عرضه شد. بی شمار مسائل فنی – از باگ‌های شکستن کوئست و پاک کردن باگ بی‌رحمانه ذخیره تا یک مشکل فنی عجیب که باعث داغ شدن بیش از حد کنسول‌ها می‌شود! خوشبختانه، یک سال بعد، بسیاری از این مشکلات جدی‌تر مدت‌هاست که برطرف شده‌اند.

این را نمی توان گفت مرد خوار برای سوئیچ کامل است. من بارها با مشکلی روبرو شده ام که در آن طعمه – چه ماهی و چه انسان – به سادگی در جای خود “یخ می زند” و برای به حرکت درآوردن دوباره آنها نیاز به یک ضربه یا گاز گرفتن دارد. من همچنین پیام‌هایی روی صفحه داشتم که کمی بیشتر از زمان مورد نیاز… چند دقیقه بیشتر در اطراف بودند. در حالی که برخی از بازیکنان می پذیرند که نقص ماجرا بخشی از جذابیت و جذابیت آن است، باید به صراحت گفت. مرد خوارفاحش ترین مشکلات دیگر مشکلی ندارند، پورت سوئیچ دارای انبوهی از محرک های جزئی است.

مرد خوار در هر دو حالت docked و handheld به راحتی اجرا می شود. Framerate در عنوانی مانند این مهم است، جایی که جو و غوطه وری توسط جریان طبیعی آب تنظیم می شود. هنگام احیا یا ورود به یک منطقه جدید از نقشه، چند قطره بسیار کوتاه برای خود ذخیره کنیدمرد خوار در مورد نیازهای پایداری بسیار مهم به خوبی عمل می کند، البته با کاهش وضوح و فاصله کشش کمی.

که باید به آن نیز توجه داشت مرد خوار عنوانی با کنترلر سنگین همراه با مبارزات است که تقریباً از هر دکمه در Joy-Con به استفاده مکرر و اغلب متوالی نیاز دارد. در نتیجه، حالت دستی را برای جلسات طولانی‌تر کمی نامناسب دیدم، زیرا در دعواهای طولانی مدت احساس گرفتگی دست وجود دارد. پرتاب کردن مرد خواریک دوربین سرکش بدنام است و این می تواند وظیفه ای برای Pro Controller باشد.

پورت سوئیچ از مرد خوار ظاهری قابل مقایسه با برادران PS4/Xbox One خود ارائه می دهد. در حالی که هیچ یک از مدل های مناظر یا شخصیت هرگز درجه یک نبوده اند، مرد خوارپالت رنگی کتاب های مصور و نورپردازی جوی زندگی و تنوع را به دنیای آبزی می بخشد و به هر منطقه از پورت کلوویس و همچنین آن وام می دهد. جذاب “Grotten Hubs” – هویت منحصر به فرد. سوئیچ به طرز تحسین برانگیزی با این اثرات برخورد می کند، اگرچه باید تکرار شود مرد خوار – حتی در قوی ترین پلت فرم ها – با زیبایی “آخرین نسل” آن مشخص می شود.

پس باید گاز بگیری؟ تماس سختی است. مرد خوار به طور کلی، این یک نمونه جذاب از گیم پلی خام است که حول مفهوم سرگرمی، اکشن و ضرب و شتم ساخته شده است. هیچ کس نمی تواند آن را از او بگیرد. اما برکت عنوان برای هر دو باقی است و نفرین او در حالی که مرد خوار داستانی همهجانبه و منحصر به فرد را ارائه می دهد و به بازیکنان هیجانی شبیه به بازی دیروز با کمترین متغیر ارائه می دهد.

این به دلیل طراحی بازی فی نفسه نیست، بلکه به دلیل محدودیت های مفهومی آن است. به هر حال، کوسه ها واقعاً کار زیادی نمی توانند انجام دهند، جز اینکه در موج سواری، ماهی جویدن و احمق های بدبخت را در قایق های بادی انجام دهند. راستش فکر می کنم مرد خوارقیمت آن به شدت بر ارزش آن سنگینی می کند. پورت سوییچ از 40 دلار شروع می شود، در حالی که نسخه های PS4/Xbox و فروشگاه Epic Games – که اکنون 12 ماه از عمر آن می گذرد – اغلب فروش های بی شماری دارند. هر چه ارزانتر پیدا کنید مرد خواربیشتر احتمال دارد که جنبه های منفی را نادیده بگیرید و از بسیاری از جنبه های مثبت لذت ببرید.

یک سال از سلطنت وحشتناک او – و در اوج اولین گسترش بزرگ DLC او – مرد خواراولین بازی Switch خوب است. ماهیت تکراری بازی اصلی آن همچنان یک فروپاشی غیرقابل انکار است، اما کاتارسیس لجام گسیخته بزرگ‌ترین شکارچی بشر بودن (اکنون با دندان‌های برقی!) مانند همیشه روحیه دارد. مرد خوار for Switch یک خرید مناسب برای کسانی است که می خواهند برای آخرالزمان آبی قابل حمل باشند. کسانی که به پلتفرم های دیگر دسترسی دارند بهتر است نسخه اصلی را انتخاب کنند.

[This port report is based on a retail build of the game provided by the publisher.]

کریس مویس

سردبیر ارشد – کریس از دهه 1980 بازی های ویدیویی انجام می دهد و از دهه 1880 در مورد آنها می نویسد. از Galaxy High با ممتاز فارغ التحصیل شد. توییتر: @ChrisxMoyse

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *