شنبه, آوریل 20, 2024
مقاله

Prince of Persia: The Lost Crown به زودی محتوا و حالت های جدید رایگان دریافت می کند.

یوبی‌سافت برنامه‌های آتی خود را برای بازی Prince of Persia: The Lost Crown اعلام کرد و اعلام کرد که Metroidvania تحسین‌شده به‌زودی محتوا و حالت‌های جدید را در به‌روزرسانی‌های رایگان دریافت خواهد کرد.

Prince of Persia: The Lost Crown پس از اکران در ژانویه مورد تحسین منتقدان قرار گرفت – کریستین دونلان از Eurogamer آن را “لذت واقعی… که هم در ژانر خود و هم در میراث خاص خود” در نقد چهار ستاره اش لذت می برد – و هنوز هم همینطور است. طبق گزارشات، از نظر تجاری چندان خوب عمل نکرده است، واضح است که یوبی سافت هنوز با این عنوان به پایان نرسیده است.

در یک پیام ویدئویی کوتاه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است (همانطور که توسط VGCمنیر رادی، کارگردان بازی Lost Crown، از حمایت هواداران تشکر کرد و گفت: «برای ما بسیار مهم است که شما هم مانند ما از وقت خود در بازی لذت می برید. به همین دلیل است که من بسیار خوشحالم که می توانم به شما بگویم که ما تا پایان کار فاصله داریم.»

7 نکته که باید درباره شاهزاده ایرانی: تاج گمشده بدانید.در یوتیوب تماشا کنید

به گفته رادی، تیم توسعه برنامه‌های جالبی برای ماه‌های آینده دارد، از جمله به‌روزرسانی‌های رایگان با «محتوای بیشتر» و حالت‌های جدید برای بازیکنان برای «چالش، کاوش و لذت بردن». اولین آپدیت قرار است «به زودی» برسد و رادی اشاره کرد که بازیکنان ابتدا باید با آرتابان تمرین کنند و در حالت «جاودانه» برای برنده شدن بازی تلاش کنند.

او خاطرنشان کرد: «این مهارت‌ها می‌تواند بسیار مفید باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *