دوشنبه, جولای 22, 2024
مقاله

Silent Hill: Ascension یک «سریال استریم تعاملی» است که در آن می‌توانیم «برای همیشه بر قانون سایلنت هیل تأثیر بگذاریم».

هفته گذشته را به خاطر دارید که شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه ما به زودی، قبل از ژوئن، تریلرهای جدیدی برای پروژه های مختلف Silent Hill دریافت خواهیم کرد؟ خوب، ما، البته تنها یک مورد تا کنون داریم – Silent Hill: Ascension.

Ascension یکی از پروژه‌های مرموزتری بود که در کنار اخباری مبنی بر بازسازی Silent Hill 2 توسط تیم Bloober اعلام شد و از آن زمان تاکنون چیز دیگری در مورد آن گفته نشده است، اگرچه تاریخ انتشار در ابتدا به اوایل سال 2023 اشاره داشت.


SILENT HILL Climb | تریلر رسمی

با این حال، ما اکنون یک “تریلر رسمی” داریم – بیش از دفعه قبل – و تایید می کنیم که هنوز برای انتشار در اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

«رستگاری، رنج یا لعنت؟ اقدامات میلیون ها نفر نتیجه بازی Silent Hill: Ascension را تعیین می کند. در توضیحات ویدیو آمده است که Genvid یک سری تعاملی جدید را ارائه می‌کند که در سال 2023 عرضه می‌شود. تپه کانن برای همیشه”. اوه اوه

جالب اینجاست که این بازی به‌جای یک بازی به‌عنوان یک «سریال پخش جریانی» توصیف می‌شود – که با توجه به اینکه تریلر به وضوح شبیه یک بازی به نظر می‌رسد کمی گیج‌کننده است – و ادعا می‌کند که «شاخص‌های اصلی متعددی در سراسر جهان است که با وحشت‌هایی روبرو می‌شوند که در بازی‌هایشان رها می‌شوند. جوامع”. این کمی شبیه ماجراهای ترسناک چند قسمتی «تا طلوع» و «دارک تصاویر» از Supermassive است.

Genvid توسعه دهنده می گوید: “در Silent Hill: Ascension، اقدامات میلیون ها نفر نتیجه را تعیین می کند.” «کدام شخصیت‌ها تا پخش صحنه آخر زنده ماندند؟ آیا کسانی که باقی می مانند، رستگاری، لعنت یا رنج خواهند برد؟ حتی سازندگان پروژه هم نمی دانند Silent Hill: Ascension چگونه به پایان می رسد. در عوض، سرنوشت شخصیت ها در دستان مخاطب است.

بر اساس گزارش‌ها، «سیستم تعاملی بی‌درنگ» Genvid به «میلیون‌ها نفر برای کمک به شخصیت‌ها برای زنده ماندن و تغییر سرنوشت‌شان» این امکان را می‌دهد، و این مجموعه «لحظه‌های داستانی زنده روزانه را ارائه می‌کند که نباید از دست داد، جایی که هر روز متفاوت از آخرین.

پس از افشای ابدی، کونامی در ماه اکتبر به طور رسمی سری Silent Hill را که مدت‌ها خوابیده بود، با انبوهی از فعالیت‌ها احیا کرد و با بازسازی شاهکار ترسناک Silent Hill 2 در حال توسعه توسط Bloober Team برای رایانه‌های شخصی و PS5 به صورت زمان‌بندی شده شروع شد. انحصاری کنسول .

Bloober Team – استودیوی پشت سر شرکت هایی مانند The Medium، Layers of Fear و Observer – گفته می شود که در ژوئن سال گذشته در احیای Silent Hill شرکت داشته است، زمانی که این شرکت اعلام کرد که با Konami همکاری می کند تا یک بازی جدید توسعه دهد. شایعات مبنی بر اینکه این پروژه یک نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 خواهد بود، پس از یک سری اطلاعات درز در اوایل سال جاری منتشر شد.

بلوبر اخیراً گفته است که این بازسازی «به عنوان اصلی وفادار خواهد ماند» و «رویکرد ایمن» را برای تغییرات در پیش خواهد گرفت.

سایلنت هیل بازگشته است، اما آیا خیلی زود است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *