شنبه, آوریل 20, 2024
برترین

Sims 4 DLC Horse Ranch را با تریلر جدید به طور رسمی معرفی کرد

پس از افشای اطلاعات مبنی بر بازگشت اسب‌ها به سیمز برای اولین بار در بیش از یک دهه گذشته، EA رسما این خبر را با تریلر جدیدی که بسته الحاقی Sims 4 Horse Ranch را به نمایش می‌گذارد، تایید کرد. این الحاقیه در تاریخ 20 جولای برای PC، PS4، PS5، Xbox Series X|S و Xbox One با قیمت 50 دلار در دسترس خواهد بود.

این تریلر بسیاری از ویژگی‌هایی را نشان می‌دهد که به‌طور تصادفی توسط لو رفتن صفحه استیم در اوایل این هفته فاش شد، از جمله فعالیت‌های مرتبط با اسب، مینی بز و گوسفند، کباب‌پزی و رقص، همه در یک جامعه مزرعه‌داری با مضمون غربی.

بزرگترین ویژگی جدید بسته الحاقی، البته اسب است. این بسته همچنین گزینه نجات یا خرید اسب یا ایجاد و سفارشی کردن آنها از طریق “ایجاد سیم” را ارائه می دهد. کره اسب ها نیز می توانند در مزرعه شما متولد شوند. مانند گربه‌ها و سگ‌ها، اسب‌ها نیز بخشی از خانواده شما خواهند بود و جایگاهی دائمی در خانه می‌گیرند و با سیمز پیوندهای اجتماعی برقرار می‌کنند.

هم سوارکاران و هم اسب ها می توانند مهارت های خود را بهبود بخشند زیرا سیمز مهارت سواری را یاد می گیرد و اسب ها چابکی و مهارت های پرش را به دست می آورند. سوارکاران می توانند در مرکز سوارکاری تمرین کنند و حتی برای اسب سواری خود جوایزی کسب کنند.

Horse Ranch همچنین عناصر اجتماعی جدیدی را اضافه می کند، یک شهر جدید و عجیب با یک بار و سالن رقص برای معاشرت، و همچنین گزینه ای برای میزبانی یک رقص یا آشپزی در مزرعه خود اضافه می کند.

سایر ویژگی‌های جدید به سیم‌ها این امکان را می‌دهد که علف چمنزار را برای تغذیه حیوانات مزرعه خود برداشت کنند، از کود اسب برای بارور کردن محصولات استفاده کنند، و همچنین شهد تولید کنند، یک قیاس جهان سیمز برای شراب که از زمان The Sims 3 ظاهر نشده است.

بازیکنانی که تا 31 آگوست مزرعه اسب را پیش‌سفارش یا خریداری کنند، یک بسته محتوای رایگان شامل گیتار، تزئین چرخ واگن گلدار و اسب گهواره‌ای دریافت خواهند کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *