دوشنبه, جولای 15, 2024
اخبار

Ubisoft Forward 2023: چه زمانی راه اندازی شود، چگونه آن را ببینیم و چه چیزی را انتظار داریم

Ubisoft Forward’s Showcase 2023 در تاریخ 12 ژوئن به صورت زنده پخش می شود و شامل به روز رسانی های بازی های آینده است. Assassin’s Creed Mirageبازی بعدی از سری مسابقه‌های The Crew و به‌روزرسانی مورد انتظار برای اقتباس ناشر از مجموعه فیلم‌های آواتار جیمز کامرون.

این رویداد با یک پیش نمایش در ساعت 12:45 بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز می شود و ارائه اصلی 15 دقیقه بعد آغاز می شود. طرفداران می‌توانند همه اطلاعیه‌ها و پیشرفت‌ها را در اینجا دنبال کنند یا در وب‌سایت رسمی یوبی‌سافت دنبال کنند بکش بیرون یا یوتیوب کانال ها

یک تیزر تریلر منتشر شده در تاریخ 1 ژوئن حداقل یک اشاره را وعده داده بود سراب، جشنواره موتور خدمه، و آواتار: مرزهای پاندورا، با ذکر مرموز از یک بازی بی نام یا احتمالاً حتی اعلام نشده.

Ubisoft Forward 2023 ساعت چند است؟

این روز بعد از نمایشگاه بزرگ بازی های ایکس باکس، در دوشنبه 12 ژوئن است. پخش در ساعت 10 صبح PDT/13 به وقت EDT/7 بعد از ظهر CEST آغاز خواهد شد. یوبی سافت نشان نداده است که نمایشگاه خود چقدر طول می کشد، اما ممکن است تا 90 دقیقه طول بکشد.

برای بقیه رویدادهای بزرگ بازی که در این تابستان اتفاق می‌افتند، برنامه کامل پخش‌های زنده غیر E3 و Summer Game Fest Polygon را بررسی کنید.

چه چیزی در Ubisoft Forward 2023 نشان داده خواهد شد؟

بعلاوه Assassin’s Creed Mirage, The Crew: Motorfest, و آواتار: مرزهای پاندورایوبی سافت تعدادی پروژه دیگر در دست ساخت دارد – اما اینها به طور رسمی برای Ubisoft Forward 2023 تایید نشده اند.

  • جمجمه و استخوان هاماجراجویی دزدان دریایی جهان باز که بارها و بارها به تأخیر افتاده، آخرین بار در سال مالی جاری یوبی سافت (که از اول آوریل آغاز شد) انجام شد، اگرچه تاریخ راه اندازی مشخصی ندارد.
  • تام کلنسی The Division Heartland یک نسخه بتا بسته به زودی ظاهر می شود، ظاهراً در تابستان امسال، تاریخ دقیقی هنوز اعلام نشده است. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که از یوبی‌سافت فوروارد، حداقل در مورد نسخه بتا، بیشتر بشنویم.
  • Massive Entertainment، استودیو اصلی Tom Clancy’s The Division، یک بازی جهان باز جنگ ستارگان در دست ساخت دارد که از زمان معرفی آن در اوایل سال 2021، خبری از آن نداشتیم. در یک تماس تلفنی معمولی با سرمایه گذاران در ماه گذشته، یوبی سافت اعلام کرد که «بازی بزرگ دیگری» در 12 ماه آینده منتشر خواهد شد. این که آیا این بازی قبلاً بدون عنوان جنگ ستارگان است یا چیز دیگری باید دید.
  • XDefiant، شوتر فقط چند نفره مبتنی بر IP های متعدد یوبی سافت، نسخه آزمایشی بسته و پیش نمایش آن را در ماه آوریل دریافت کرد. هنوز تاریخ یا پنجره ای برای انتشار وجود ندارد، اما این امکان وجود دارد که در مورد Tom Clancy’s Smash Bros اطلاعات بیشتری کسب کنیم. رایگان برای بازی تیرانداز.
  • یوبی سافت اعلام رسمی توسط یوبی سافت فوروارد گفت که بینندگان در توییچ حق دریافت قطره های توییچ درون بازی را خواهند داشت، از جمله آواتار: مرزهای پاندورا، جمهوری سوارکاری، Assassin’s Creed Valhallaو سراب.
  • یک چیز را نخواهید دید: اگرچه یوبی سافت در حال تصرف مونترال است شاهزاده ایرانی: شن های زمان Ubisoft در پایان ماه می اعلام کرد و به طور موثر توسعه این بازسازی را از سر بگیرد شن های زمان در Ubisoft Forward نشان داده نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *