شنبه, جولای 20, 2024
تکنولوژی

6 بهترین پرده، سایه و پرده هوشمند (2023)

نصب در فضای داخلی یا خارجی: برای تمیزترین ظاهر، پرده ها یا پرده های خود را در قاب پنجره نصب کنید. عمق را اندازه گیری کنید و در نظر بگیرید که آیا دستگیره های پنجره یا سایر اشیاء می توانند با کور برخورد کنند یا خیر. در نظر بگیرید که کجا می توانید سوراخ هایی را برای براکت های نصب سوراخ کنید و اینکه آیا مکان انتخابی شما می تواند وزن یک چتر را تحمل کند یا خیر. یک پایه در فضای باز به خوبی به نظر نمی رسد، اما نصب آن راحت تر است و می تواند پنجره را کاملاً بپوشاند تا نور بیشتر را مسدود کند. کرکره های غلتکی نصب شده در داخل همیشه دارای شکاف های کوچکی هستند که نور می تواند از طریق آنها نفوذ کند. اگر به دنبال اتاق خواب مشکی هستید، ترکیب پرده های داخلی با پرده بهترین راه حل است.

جنس و کار: شما می توانید پرده ها و پرده ها را در سبک های مختلف تهیه کنید. برای انتخاب متریال و رنگ مورد نظر خود وقت بگذارید و به شفافیت آن فکر کنید. اگر فقط برای یک اتاق نشیمن رو به خیابان یک صفحه نمایش حریم خصوصی می خواهید، چیزی را انتخاب کنید که نور زیادی وارد آن شود. اگر می‌خواهید گرما را ذخیره یا مسدود کنید یا نویز را کاهش دهید، یک صفحه نمایش ضخیم‌تر می‌تواند کمک کند. برای زیباترین ظاهر، ارزش آن را دارد که دریچه ای را در نظر بگیرید که بالای سایه را بپوشاند (بیشتر تولیدکنندگان آن را به عنوان یک اضافی اضافه ارائه می دهند).

کارایی: پرده های هوشمند و پرده ها و پرده های هوشمند مقاوم سازی شده همگی به برق نیاز دارند. اکثر آنها دارای یک باتری قابل شارژ هستند و معمولاً می توان آنها را در محل با یک کابل به اندازه کافی بلند شارژ کرد (اگر پریز نزدیکی ندارید، از پاور بانک استفاده کنید). برخی از عینک‌های آفتابی به باتری‌های استانداردی نیاز دارند که می‌توانید آن‌ها را تعویض و خارج کنید. با این حال، ما باتری های قابل شارژ را برای این موارد توصیه می کنیم. پنل های خورشیدی کوچک یکی دیگر از گزینه های رایج است که پرده های شما را پر نگه می دارد، اما ممکن است از ظاهر آنها خوشتان نیاید. در هر صورت، همیشه قبل از نصب، باتری را به طور کامل شارژ کنید.

قابلیت اتصال: اکثر پرده ها با کنترل از راه دور عرضه می شوند. اما برای ادغام هوشمند در عینک آفتابی هوشمند، به یک هاب برای اتصال عینک آفتابی خود نیاز دارید. این به شما امکان می دهد با استفاده از تلفن یا دستورات صوتی خود، پرده ها را کنترل کنید. هنگام خرید پرده، تنظیمات خانه هوشمند فعلی و دستیار صوتی مورد علاقه خود را برای اطمینان از سازگاری در نظر بگیرید. گاهی اوقات می‌توانید از طریق بلوتوث به پرده‌ها متصل شوید، اما در مقایسه با Wi-Fi یا Zigbee قابل اعتماد نیست، برد کوتاهی دارد و کند است.

اتوماسیون: دلیل اصلی عینک آفتابی هوشمند اتوماسیون است. بنابراین وقتی در حال خرید هستید، دریابید که چه چیزی ممکن است. در حالی که هر پرده هوشمند را می توان به طور خودکار تنظیم کرد تا در زمان های تعیین شده باز و بسته شود، برخی را می توان تنظیم کرد تا در هنگام غروب خورشید بسته شوند و در هنگام طلوع خورشید باز شوند. همچنین می‌توانید سنسورهای حرکتی را تنظیم کنید که هنگام ورود به اتاق در صبح باعث باز شدن برخی از پرده‌ها یا بسته شدن خودکار پرده‌ها در هنگام رسیدن به دمای مشخصی در اتاق شوند. برای اتوماسیون پیچیده تر، ممکن است به ابزارهای اضافی نیاز داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *