شنبه, آوریل 20, 2024
مقاله

DF InDirect یک نمایش جدید فقط برای طرفداران است – و در اینجا یک نمونه است

را برنامه حامی ریخته گری دیجیتال با راه اندازی یک نمایش کاملاً جدید منحصراً برای حامیان دوباره رشد کرده است. همسفر هم هست DF Direct – با عنوان خنده دار DF InDirect – و قالب اصلی آن باید برای بینندگان/شنوندگان نمایش هفتگی ما قابل تشخیص باشد، زیرا این فرمت یک بخش از بخش Q+A پشتیبان موجود ما است. نمایش برای همه حامیان در همه سطوح در دسترس است و اکنون برای تماشا یا گوش دادن در دسترس است – و انتخاب کوچکی در این صفحه وجود دارد.

ایده InDirect به دلیل حجم سوالات عالی پشتیبان که هر هفته دریافت می کنیم، به وجود آمد. حقیقت این است که در نمایش اصلی (که در حال حاضر بیش از دو ساعت طول می کشد) ما سوالات بسیار زیادی برای پاسخ دادن داریم، در حالی که برخی از سوالات قبل از پاسخ دادن نیاز به کمی تحقیق دارند. این مورد در مورد نمونه پشتیبان زیر است، DaJaCo ما را در مورد بحث پیرامون پتنت ارتقاء جدید ثبت شده توسط Sony Interactive Entertainment به روز کرد و می خواست بداند این ایده چیست و چگونه می تواند در پلی استیشن 5 پرو بالقوه اعمال شود.

شما می توانید پاسخ ما را در زیر ببینید، اما در نهایت این است اطلاعیه فعلی از AMD این واقعیت که خود شرکت به دنبال راه‌حل‌های ارتقای مقیاس مبتنی بر یادگیری ماشینی برای «تجهیزات بازی» است، به‌خوبی با مکانیک پتنت مطابقت ندارد. علاوه بر این، بسیاری از اختراعات ثبت شده است، اما تعداد بسیار کمی از آنها حاوی توضیحات مفصلی از محصولات حمل و نقل واقعی هستند. بر اساس افکار خودمان و توسعه‌دهندگانی که با آنها صحبت کرده‌ایم که در مورد فناوری ارتقاء مقیاس اطلاعات دارند، این یک آزمایش فکری جالب به نظر می‌رسد – اما اگر این موضوع واقعاً خود را در PlayStation 5 Pro نشان دهد شگفت‌زده می‌شویم.


ثبت اختراع ارتقاء مقیاس سونی – گیره InDirect DF


در این نمونه برای نمایش جدید DF InDirect، الکس، الیور و ریچ نظرات خود را در مورد یک حق اختراع افزایش مقیاس از سونی ارائه می دهند. آیا این فناوری برای PS5 Pro قابل اجرا است؟

به هر حال، امیدوارم این کلیپ برای شما روشن‌کننده باشد – ما در طول نمایش 87 دقیقه‌ای به 9 سؤال دیگر از طرفداران پاسخ می‌دهیم، موضوعاتی را پوشش می‌دهیم که موضوعات متنوعی مانند وضوح در مقابل فاصله دید (آن شاه بلوط قدیمی!)، همکاری مایکروسافت با اینتل، چرا ما این کار را نمی‌کنیم. بیشتر حالت های بازی 40 فریم بر ثانیه و بحث بزرگ بین نمایشگر 1440p و 4K را درک کنید. و این اولین نمایش ما است – مشابه DF Direct، ما برنامه هایی برای گسترش و توسعه مفهوم در طول زمان داریم و شاید هنگام فیلمبرداری یک عنصر پخش زنده را برای حامیان معرفی کنیم.

بنابراین، بله، ما در حال یافتن راه خود به اینجا هستیم. به عنوان مثال، InDirect می تواند ماهانه یا دو ماهانه باشد، اما خود نمایش همیشه در انحصار حامیان ما خواهد بود. تنها اخطار؟ گزیده ها را می توان از طریق فیلتر کرد کلیپ های DFاگر خوب جا بیفتد

در این مرحله من احساس می کنم مجبورم به اهمیت برنامه حامی DF اشاره کنم. در محیط فعلی، درآمد YouTube در حال کاهش است و ایده اتکای کامل به یک پلتفرم مبتنی بر الگوریتم که هیچ کنترلی روی آن نداریم، همیشه برای ما دلهره آور بوده است. ما عناوین کلیکی را انجام نمی دهیم، تصاویر کوچک چشم نواز را انجام نمی دهیم و حمایت های مالی بسیار اندک است. همه این موارد ثابت شده است که کار می کنند، اما برای ما مناسب نیستند.

DF همان چیزی است که هست – یک تیم کوچک که تمام تلاش خود را برای تولید آثار منحصر به فرد و ارزشمند انجام می دهد – اما برنامه حامی برای ما یک توانمندساز بزرگ است، نه فقط از نظر ایجاد اعداد، بلکه از نظر ایجاد یک جامعه درخشان که تا حد امکان می دهد. برخی از بهترین محتوای ما از ایده‌های حامیان می‌آیند – خواه کیت دسکتاپ AMD 4800S، خرابی Switch 2 T239 یا اخیراً GPU RX 6700 در مقابل PS5.

همچنین اشتراک‌گذاری مینی‌ویدئوهای سرگرم‌کننده منحصراً برای حامیان سرگرم‌کننده است، خواه این اولین تعامل جان لینمن با Palworld باشد یا من فقط در مورد یک دستگاه HDMI جالب که در آمازون پیدا کردیم صحبت می کنم. آزمایش‌های ما با ضبط 4K 120 فریم در ثانیه و 8K 60 فریم در ثانیه؟ حامیان ما در این سفر با ما بوده اند و اشتراک گذاری پیشرفت در پشت صحنه بسیار سرگرم کننده است.

DF InDirect جدیدترین پروژه در حال انجام ما است که به جامعه ما کمک می کند و ارزش حمایت از برنامه حامی ما را افزایش می دهد. امیدوارم از آن لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *