پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
برترین

FTC در مورد مایکروسافت Activision درخواست تجدید نظر رد می شود

درخواست کمیسیون تجارت فدرال (FTC) برای معافیت قضایی در پرونده خود علیه مایکروسافت نیز تنها دو روز پس از ارائه درخواست تجدیدنظر توسط کمیسیون در دادگاه تجدیدنظر ناحیه نهم رد شد. این یک هفته شلوغ در درام دادگاه مرتبط بین مایکروسافت و FTC است زیرا غول فناوری به دنبال نهایی کردن قرارداد خود برای خرید Activision-Blizzard است که برای اولین بار بیش از یک سال و نیم پیش اعلام شد.

حکم قاضی رئیس دادگاه روز سه شنبه 11 ژوئیه صادر شد و دستور FTC را رد کرد. یک روز بعد، FTC به این حکم اعتراض کرد و از دادگاه تجدیدنظر منطقه حکم صادر کرد، اما پس از آن نیز این حکم رد شد. بسیار محتمل است که مایکروسافت هم اکنون، شاید در اوایل روز دوشنبه 17 جولای، این معامله را ببندد.

شرکت مادر ایکس‌باکس هنوز با رگولاتور بریتانیا، CMA، به توافق نرسیده است، زیرا رگولاتورها نگرانی‌های خاصی در مورد پتانسیل مایکروسافت برای انحصار ابری آینده دارند. در یک (n یادداشت داخلی از فیل اسپنسر، رئیس Xbox در اوایل این هفته، اسپنسر اشاره کرد که تیمش در حال جستجوی راه‌هایی برای اصلاح قرارداد است «برای رسیدگی به نگرانی‌های CMA به روشی که برای CMA قابل قبول باشد»، بنابراین به احتمال زیاد دو طرف توافق خواهند کرد که در این مورد به توافق رسیده باشند. تماس نزدیک در طول هفته درخواست تجدید نظر FTC بلافاصله رد شد.

اکنون آخر هفته است، بنابراین ممکن است انتظار نداشته باشیم که هیچ تحول دیگری در این زمینه تا روز دوشنبه رخ ندهد. و برای گیمرها، انتظار نداشته باشید که Call of Duty به محض اعلام شدن، برای Xbox Game Pass بیاید. حداقل تا سال 2025 نمی تواند در کتابخانه اشتراک ایکس باکس در دسترس باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *