پنج‌شنبه, آوریل 18, 2024
مقاله

Gylt انحصاری سابق Stadia اکنون در نینتندو سوییچ است

بازی ترسناک سابق انحصاری Stadia، Gylt اکنون به صورت دیجیتالی در نینتندو سوییچ در دسترس است. نسخه فیزیکی سوییچ بازی نیز قرار است در ماه می عرضه شود.

اگر نمی‌دانستید، گیلت داستان سالی، دختر 11 ساله‌ای را تعریف می‌کند که پسر عمویش امیلی ناپدید شده است. سالی پس از اینکه همه از جستجو دست کشیدند، پیدا کردن پسر عمویش را به عهده می گیرد. در این سفر، سالی باید بر مجموعه‌ای از معماها و کنجکاوی‌ها غلبه کند، زیرا راه خود را از طریق “نسخه عجیب و خطرناک” شهر خود طی می‌کند.

می توانید تیزر کوچکی از Gylt on Switch را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.


GYLT 🔦 | بازی ترسناک ظریف برای نینتندو سوییچ در دسترس است!


GYLT 🔦 | بازی ترسناک ظریف برای نینتندو سوییچ در دسترس است!

Vikki Blake در بررسی Eurogamer Gylt نوشت: «اگرچه Tequila Works آن را ایمن بازی می‌کند و کمی قابل پیش‌بینی است، اما در حین پیشرفت Gylt به دقت ترفندها و مکانیک‌های جدیدی اضافه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که دانش خود را به طور ارگانیک گسترش دهید و شروع به آزمایش کنید.»

«این درخشش‌های نبوغ است که می‌تواند پازل‌های ملایم گیلت را چنین شادی کند، بنابراین ناامیدکننده است که ما بیشتر از آن‌ها را نمی‌بینیم. و در حالی که در اینجا چیز زیادی برای طرفداران ترسناک هاردکور وجود ندارد، فریب نخورید و به چیز وحشتناک فکر نکنید، The Tense Gylt فقط برای بچه ها است: واقعاً اینطور نیست.

اگر علاقه مند به انتخاب Gylt برای خود هستید، در حال حاضر قیمت آن 26.99 پوند است. فروشگاه اینترنتی نینتندو.

گیلت قبلاً از سرویس بازی ابری گوگل به رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، PS4، Xbox Series X/S و Xbox One جهش کرده است. این فشار چند پلتفرمی پس از بسته شدن Stadia در سال گذشته صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *