چهارشنبه, آوریل 17, 2024
اخبار

Marvel’s Blade: تاریخ انتشار، اخبار و بازیگران

خون‌آشام‌ها به دنیای سینمایی مارول می‌آیند و این بدان معناست که قهرمانان آن به یک شکارچی خون‌آشام نیاز دارند تا شب را دور نگه دارند. تیغه یکی از موردانتظارترین فیلم‌های آینده MCU است و یک هیولا در حال رشد مارول را تکمیل می‌کند، اما از زمان معرفی آن در کامیک‌کان سن دیگو در سال ۲۰۱۹، تولید پیچیده‌ای داشته است.

برای درک بهتر تغییرات کارگردان، اطلاعیه های بازیگری و تاخیرها، در اینجا همه چیزهایی است که تا کنون در مورد مارول می دانیم. تیغه:

Marvel’s Blade چه زمانی منتشر می شود؟

استودیو مارول تیغه تاریخ اکران آن 6 سپتامبر 2024 است. این دقیقاً در میانه فاز 5 MCU و حدود یک سال جلوتر از اولین فیلم بعدی Avengers، یعنی تیغه می تواند نقش داشته باشد

تیغه ابتدا قرار بود در 3 نوامبر 2023 روی پرده سینماها برود، اما به سال بعد موکول شد. با توجه به الف گزارش هالیوود ریپورتراین تاخیر تا حد زیادی به دلیل جایگزینی دیزنی کارگردان اصلی فیلم بود.

چه کسی بلید را اجرا می کند؟

Yann Demange که پیش از این سریال HBO را کارگردانی کرده بود کشور لاوکرافتبه عنوان مدیر اعلام شد تیغه پس از اینکه کارگردان اصلی، باسم طارق، پروژه را در سپتامبر 2022 ترک کرد، درست دو ماه قبل از اینکه تولید اولیه شروع شود.

انتظار می رود که Demange فیلمبرداری را آغاز کند تیغه در آتلانتا در بهار 2023.

چه کسی در Blade است؟

ماهرشالا علی بازیگر نقش اصلی این فیلم است کارآگاه واقعی، کتاب سبزو مهتاب، به عنوان یک تیغه میا گوت (مروارید، استخر بی نهایت)، دلروی لیندو (مبارزه خوب، چون 5 خون) و آرون پیر (کریپتون، مترو) نقش های اعلام نشده انتخاب شدند.

چه کسی Blade را می نویسد؟

نیک پیزولاتو، مردی که پشت True Detective است – یا حداقل سه فصل اول آن. پیزولاتو همچنین روی فیلم هایی مانند 2021 کار کرده است گناهکار. این دومین باری است که پیزولاتو برای نقشی با بازی ماهرشالا علی که در فصل 3 سریال The Lead نیز بازی کرده بود می نویسد. کارآگاه واقعی.

داستان Blade چیست؟

که نامشخص است. نه مارول و نه تهیه کننده مارول استودیوز، کوین فایگی، هیچ جزئیاتی در مورد این طرح فاش نکرده اند تیغه هنوز. احتمالا بلید با یک تهدید بی سابقه در دنیای سینمایی مارول مبارزه خواهد کرد: خون آشام ها (به غیر از دکتر مایکل موربیوس)!

ارتباط Blade با The Eternals چیست؟

نسخه Blade توسط ماهرشالا علی (فقط صدا) در یک صحنه پس از اعتبار برای جاودانه ها، که در آن Dane Whitman (با بازی Kit Harington)، با نام مستعار شوالیه سیاه، پرونده ای را باز می کند که حاوی Ebony Blade، یک شمشیر قدرتمند، جادویی و نفرین شده است. صدای بلید در خارج از صفحه نمایش شنیده می شود که از Dane می پرسد: “آیا برای این کار آماده ای، آقای ویتمن؟”

همانطور که ابدی ها خودشان دست به ماجراهای کیهانی بیشتری می زنند، به نظر می رسد که بلید به سیاره خوب زمین و احتمالاً در کنار قهرمانان ماوراء طبیعی سطح خیابانی مانند شوالیه سیاه، گرگینه در شب گائل گارسیا برنال، انسان-چیز و اسکار آیزاک خواهد چسبید. شوالیه ماه

تصویر: سینما خط جدید

آیا Blade یک بازسازی است؟

نه، این بیشتر یک راه اندازی مجدد است. اولین اقتباس سینمایی از ابرقهرمان خون آشام کش در سال 1998 آغاز شد تیغهو برای دو فیلم دیگر ادامه یافت: 2002 تیغه 2 و سال 2004 بلید ترینیتی. این سه گانه با بازی وسلی اسنایپس در نقش بلید، مملو از اکشن های خون آشام وحشتناک بود و حتی نقشی به کارگردانی گیرمو دل تورو را نیز به نمایش می گذاشت.

آیا وسلی اسنایپس در بلید جدید حضور خواهد داشت؟

نه مارول و نه اسنایپس اشاره ای نکرده اند که بازیگر اصلی Blade برای حضور در ماهرشالا علی بازخواهد گشت. تیغه، اما از روی میز نیست. در حالی که اسنایپس گفت که از اعلامیه مارول در سال 2019 شگفت زده شده است، او در آن زمان در بیانیه ای گفت که “همه چیز خوب است.”

اسنایپس در بیانیه ای گفت: “آرامش زیادی برای خدمه MCU – همیشه یک طرفدار.” کتاب کمیک. “افتخار و احترام به استاد بزرگ استن. تبریک و تهنیت به ماهرشالا علی هنرمند زیبا و با استعدادی که سالهای سال منتظر دیدنش هستم. انشاالله روزی با هم کار می کنیم. از همه مهمتر برای طرفداران وفادار من، هجوم باورنکردنی عشق بسیار زیاد است. من از حمایت بی پایان سپاسگزارم. بنابراین، “نگران نباش، نگران نباش، این پایان داستان نیست.” به گروه Daywalker خوش آمدید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *