چهارشنبه, جولای 17, 2024
برترین

MultiVersus در ماه می با شخصیت‌ها، حالت‌های جدید و موارد دیگر بازمی‌گردد

پس از توقف موقت نسخه بتای باز تابستان گذشته، MultiVersus – جنگنده پلتفرمی با بازی باگز بانی، هارلی کویین و دیگر چهره های آشنا از برادران وارنر و دی سی کامیکس – در راه بازگشت است. WB و Player First Games اعلام کردند که این بازی به طور کامل در تاریخ 28 می منتشر خواهد شد.

امروز، یک ویدیوی جدید به روز رسانی توسعه توسط Player First منتشر شد که توسط کارگردان بازی و یکی از بنیانگذاران استودیو، Tony Huyhn میزبانی شد و تاریخ انتشار را تایید کرد. همچنین هنر مفهومی را برای سطوح جدید، گرافیک بهبود یافته، بهبود عملکرد به لطف انتقال به Unreal Engine 5 و همچنین اشاره به “شخصیت های جدید”، نت کد جدید و یک حالت PvE جدید نشان داد، اگرچه هیچ جزئیاتی تایید نشد.

MultiVersus در ابتدا در نوامبر 2021 معرفی شد و اولین جلسه بتای باز در جولای 2022 آغاز شد. این بازی هم موفق‌ترین بازی WB و هم موفق‌ترین بازی مبارزه‌ای در Steam شد و در آگوست 2022 به 10 میلیون بازیکن و در ماه بعد به 20 میلیون بازیکن رسید. .

نسخه بتا برای چندین فصل باز ماند و چندین شخصیت جدید، مراحل و گزینه‌های سفارشی‌سازی از طریق به‌روزرسانی‌های رایگان و پولی اضافه شد تا زمانی که Player First نسخه بتا را در ژوئن 2023 اعلام کرد. بتا بسته می شود برای “آماده شدن برای راه اندازی کامل در اوایل سال 2024.”

MultiVersus در 28 می برای Xbox Series X|S، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC باز می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *