پنج‌شنبه, آوریل 18, 2024
برترین

PlayStation Showcase در ماه می با بازی Silent Hill 2 Remake – گزارش عرضه می شود

بر اساس اطلاعات داخلی و بررسی اخیر ESRB، بازسازی Silent Hill 2 توسط Bloober Team به زودی تاریخ انتشار یا حداقل یک پنجره انتشار خواهد داشت. این بازسازی رسماً از ESRB امتیاز M را دریافت کرده است که نشان می دهد بازی در آستانه انتشار است.

این بررسی توسط جف گراب در سایت انتخاب شده است پادکست بمب غول پیکراو همچنین گفت که “شنیده است که پلی استیشن وجود خواهد داشت.” چیزییا یک حالت بازی یا یک ویترین، ماه آینده، در ماه می.” با کنار هم قرار دادن قطعات، گراب اشاره می کند که بازسازی Silent Hill 2 احتمالا از راه خواهد رسید و “یک پنجره انتشار می تواند قریب الوقوع باشد.”

در حال اجرا: تریلر نمایش مبارزاتی Silent Hill 2

جدیدترین State of Play سونی در ژانویه، تصاویر جدیدی از بازسازی، از جمله اولین نگاه ما به نسخه Bloober از مبارزات Silent Hill را فاش کرد. Bloober Team اعلام کرده است که این بازسازی برای وفادار ماندن به بازی اصلی است و بیان می کند که Silent Hill 2 بخشی از تغییر به سمت “هورناک بازار انبوه” برای استودیو است.

ESRB در تصمیم رتبه بندی Silent Hill 2 را با صدای جزئیات توصیف می کند: از منظر سوم شخص، بازیکنان در شهر سایلنت هیل کاوش می کنند، با شخصیت ها تعامل می کنند و با افراد و موجودات (مانند سر هرم، مانکن ها، هیولاها) مبارزه می کنند. درست به اصل “بازیکنان از تپانچه، تفنگ ساچمه ای، تفنگ و چاقو برای کشتن دشمنان استفاده می کنند.”

این رتبه‌بندی در مورد خشونت، خون و گلوله – همه چیزهایی که ممکن است از یک بازی Silent Hill انتظار داشته باشید – و همچنین مطالب صریح جنسی و اثرات خشونت جنسی هشدار می‌دهد.

Silent Hill 2 در حال حاضر قرار است در سال 2024 برای PC و PS5 منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *