دوشنبه, جولای 22, 2024
برترین

Riot Games در اواخر سال جاری یک مدیرعامل جدید خواهد داشت

Riot اعلام کرد که Nicolo Laurent، مدیرعامل Riot Games، پس از شش سال حضور در این سمت، امسال از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. او توسط رئیس جهانی فعلی شرکت، A. Dylan Jadeja جانشین او خواهد شد.

لورن که به مدت 14 سال از جمله شش سال به عنوان مدیرعامل در Riot سمت های رهبری داشته است، به کارمندان گفت که برای گذراندن زمان بیشتری با خانواده خود از سمت خود کناره گیری می کند. پس از اتمام تحویل، او در سمت مشاور در Riot باقی خواهد ماند.

در حال اجرا: Hop On | Lunar Revel 2023 Cinematic – Riot Games

مدیر عامل جدید دیلان جادجا از سال 2011 با ریوت کار کرده است و در سال 2017 به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. از آن زمان، Riot می‌گوید که او «یکی از رهبران کلیدی در شکل‌دهی استراتژی Riot و تکامل فرهنگ ما» بوده است و نشان می‌دهد که انتقال او به سمت مدیرعاملی موفقیت‌آمیز بوده است. استراتژی کلی شرکت خیلی تغییر نخواهد کرد. انتقال رهبری طی ماه های آینده انجام خواهد شد و انتظار می رود تا پایان سال به طور کامل تکمیل شود.

لوران در ایمیلی به کارکنان Riot دلایل شخصی پشت تصمیم خود را توضیح داد و به کارکنان Riot اطمینان داد که به شرکت دیگری نقل مکان نخواهد کرد یا شرکت جدیدی راه اندازی نخواهد کرد. او همچنین درباره برخی از فرآیندهایی که منجر به انتخاب Jadeja به عنوان جانشین او شد، توضیح داد و گفت که Riot “در داخل و خارج از شرکت جستجو کرد تا بهترین فرد را برای این نقش و فصل بعدی Riot پیدا کند.”

Jadeja همچنین با ارسال پیامی به کارکنان بر تعهد خود به شرکت و اهداف مستمر آن تاکید کرد. مدیرعامل جدید گفت که او چند ماه آینده را با بخش‌های مختلف Riot کار خواهد کرد تا “درکی عمیق‌تر از آنچه که کار می‌کند و آنچه می‌توانیم بهتر انجام دهیم را بررسی کند.”

او در پایان اعتراف کرد که اگرچه “ممکن است برخی کارها را متفاوت از قبل از من انجام دهد”، اما همچنان همان هدف را دنبال می کند.

در حالی که Riot بیشتر به خاطر MOBA League of Legends شناخته می شود، در سال های اخیر Riot با FPS Valorant و اسپین آف های League Legends of Runeterra، Wild Rift و Teamfight Tactics گسترش یافته است. این استودیو همچنین با سریال انیمیشن Arcane خود که با نتفلیکس همکاری می‌کند، موفقیت زیادی کسب کرده است و اشاره کرده است که دنیای سینمایی Runeterra آن چیزهای بیشتری خواهد داشت. Riot همچنین تعدادی بازی دیگر مرتبط با Runeterra از جمله یک بازی مبارزه ای، یک بازی نقش آفرینی اکشن و یک MMORPG در دست تولید دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *