دوشنبه, جولای 15, 2024
مقاله

Sleight of Hand سال آینده به Game Pass می آید.

نمایش پیش‌نمایش شریک Xbox دیشب، اولین نگاه ما را به Sleight of Hand، یک سیم‌کارت مخفیانه ساخت عرشه نوآر از RiffRaff Games، به ما نشان داد. و آس به نظر می رسد (ببینید من آنجا چه کار کردم؟).

وقتی Sleight of Hand سال آینده در سری Xbox منتشر می شود و آن کار؟ او پس از یک “فرق نه چندان دوستانه” که در آن دست چپ خود را از دست داد، پیمان سابق خود را سرنگون کرد.

«بانو لاک برای مبارزه بیشتر با سرنوشت خسته‌تر از آن است و بیشتر از پول در حسابش صورتحساب‌های عقب افتاده دارد. با یک عرشه نفرین شده در دست، او به سمت Steeple City می رود، آماده است تا همه افراد زندگی قبلی خود را ردیابی کند.» در توضیحات Sleight of Hands آمده است.


Sleight of Hand – اعلام تریلر | پیش نمایش شریک Xbox


Sleight of Hand – اعلام تریلر | پیش نمایش شریک Xbox.

بازیکنان باید راه خود را از طریق شهری «پر از تابو»، پر از جادوی آیینی و مصنوعات نفرین شده طی کنند. کارت‌های Lady Luck می‌توانند جادوی مبتنی بر دود ایجاد کنند و به او اجازه می‌دهند در یک پف دود ناپدید شوند، محافظ‌ها را با هگز، تله‌پورت و موارد دیگر علامت‌گذاری کنند.

«توسعه این بازی برای مدت طولانی رویای من بوده است. جاشوا بوگز، مدیرعامل و مدیر بازی در RiffRaff Games، پس از رونمایی توسط Sleight of Hand گفت: این عشق من به کار پیشگامانه درخشان کوجیما در اکشن جاسوسی تاکتیکی با Metal Gear Solid و میل وسواسی من برای ایجاد تجربه‌های جدید گیم‌پلی را ترکیب می‌کند.

«به روش معمولی Ich (همانطور که تیم اینجا می‌گویند)، من سعی کردم ژانر را با دوز سالمی از بازی‌های کارتی خلاقانه تغییر دهم. این یک جاده سخت بود، صادقانه بگویم سخت‌ترین پروژه‌ای که تا به حال روی آن کار کرده‌ام.” اما این افتخار بزرگی است که دوشادوش این تیم قدم بزنیم، زیرا ژانر اکشن مخفی کاری را در مسیری کاملاً جدید پیش می‌بریم.”

صداپیشگی Lady Luck بر عهده Debi Mae West است که ممکن است او را با نام Meryl Silverburgh از Metal Gear Solid بشناسید. Sleight of Hand از طریق Xbox Game Pass برای Xbox Series X/S و PC می آید بخار در سال 2025

برای هر چیز دیگری که دیشب اعلام شد، حتماً خلاصه‌ای از نمایشگاه پیش‌نمایش شریک Xbox Eurogamer را در اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *