پنج‌شنبه, می 30, 2024
مقاله

Suicide Squad: Kill the Justice League Reworks leaderboard به دلیل “خطای بزرگ غیرعمدی”

Suicide Squad: Kill the Justice League به لطف یک «اشکال غیرعمدی بزرگ» که باعث شد وضعیت سوختگی به اشتباه مقیاس‌بندی شود، امتیاز جدیدی به دست می‌آورد.

سازنده در سایت گفت که Rocksteady زمانی از این باگ آگاه شد که بازیکنان شروع به رسیدن به سطوح تسلط در پس از بازی “فراتر از انتظارات ما” کردند. Suicide Squad: Kill the Justice League Discord سرور.

Rocksteady توضیح داد: “با افزایش سطح تسلط، آسیب Burn نیز افزایش یافت.” گفت که توسعه‌دهنده در حال رفع خطای مقیاس‌بندی است و پس از رفع مشکل، تابلوی امتیازات جدید آغاز خواهد شد.

ما بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را بازی کردیم – اما آیا این خوب است؟در یوتیوب تماشا کنید

مشخص نیست این به‌روزرسانی چه زمانی منتشر می‌شود، به جز نشانه‌ای «به‌زودی». مدیر انجمن Rocksteady Darroch Brown.

Rocksteady گفت تابلوی امتیازات فعلی حذف نخواهد شد، “برای همیشه” باقی خواهد ماند و بازیکنان می توانند برای دیدن دستاوردهای قدیمی خود به آن بازگردند. طبقات Mastery قفل شده، رتبه بحران محدود، تجهیزات به دست آمده، و Squad Tiers نیز بازنشانی نمی شوند.

Rocksteady به بازیکنان گفت: «ما می‌خواهیم از همه شما به خاطر تلاش‌هایتان در بالا بردن این سطح در سطوح Mastery (و همچنین شکستن بازی) تحسین کنیم.

بازیکنان اختصاصی یک تخم مرغ عید پاک تقویمی را کشف کرده اند که به نظر می رسد به بازگشت بتمن پس از رویدادهای طرح قبلی Suicide Squad: Kill the Justice League اشاره دارد.

Suicide Squad: Kill the Justice League شروع سختی داشت – بازیکنان وقتی برای اولین بار وارد سیستم شدند داستان را به صورت خودکار تکمیل کردند و دوره دسترسی اولیه برای کسانی که نسخه لوکس 100 پوندی را خریداری کردند، چندین بار آفلاین شده است.

در بررسی ما از Suicide Squad: Kill the Justice League، کریس تاپسل آن را «بازی کاملاً جذاب، بازی با پتانسیل بسیار زیاد و جزئیات سنگ ثابت» بدون «بازی مرکزی و اساسی» نامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *