دوشنبه, جولای 15, 2024
برترین

SWORL یک کنترلر “fight stick” است که فقط برای بازی های مبارزه ای نیست

JunkFood Custom Arcades، سازندگان میکروکنترلر محبوب Snack Box، به تازگی SWORL را معرفی کرده است که آن را به عنوان “تجربه ای مانند “جنگ مبارزه” در ژانرهای مختلف بازی توصیف می کند. این کنترلر ترکیبی از پد آنالوگ، فیت استیک و صفحه کلید مکانیکی است، این کنترلر یک پد D WASD، دو کنترل انگشت شست آنالوگ و حداکثر ده دکمه را ترکیب می کند.

پد بدون چسب دارای دو “گنبد انگشت شست” مانند گویچه گیر است که به شما امکان می دهد کنترل خوبی را بدون نیاز به حرکت دادن انگشتان شست خود به شما ارائه دهد. SWORL به صورت ارگونومیک طراحی شده است و دست های بازیکن معمولاً به اندازه یک صفحه کلید ارگونومیک استاندارد از هم فاصله دارند و همه ورودی ها تقریباً در یک ارتفاع قرار دارند.

مانند سایر کنترلرهای سفارشی JunkFood، SWORL بسیار قابل تنظیم است و گزینه هایی برای گرافیک، LED، سوئیچ MX، رنگ بدنه و حتی طرح دکمه در سمت راست ارائه می دهد. سفارشی‌سازی در سطح نرم‌افزار به بازیکنان این امکان را می‌دهد که LED‌ها را تغییر دهند، کنترل‌های نقشه‌برداری مجدد، و ذخیره یا اشتراک‌گذاری حداکثر 10 نمایه را که می‌توان فوراً در بازی تغییر داد.

SWORL هنوز کاملاً برای انتشار کامل آماده نیست، اما JunkFood Custom Arcades نمونه اولیه را در اوت امسال در Evo به نمایش می‌گذارد تا بازخورد بازیکنان را جمع‌آوری کند. طراحی غیر استاندارد کنترلر نه تنها نوید بازی های ارگونومیک را می دهد، بلکه دسترسی بهتری را برای برخی از بازیکنان ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار و قیمت با پیشرفت پروژه در رسانه های اجتماعی JunkFood Custom و Discord به روز می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط کادر تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *