چهارشنبه, جولای 17, 2024
اخبار

Tears of the Kingdom’s Infinite Item Glitch ساده تر از همیشه است

روزی دیگر، راهی دیگر برای کپی کردن برخی از نادرترین موارد که در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. اما صبر کنید، خبرهای خوب دیگری نیز وجود دارد. این آخرین اکسپلویت مورد بی نهایت حتی سریعتر و آسانتر از بقیه است. یک دقیقه از وقتت را به من بده و من تمام الماس ها را به تو می دهم تا بپوشی.

به روز رسانی 2023/05/25 21:53 ET: نینتندو منتشر شد پچ 1.1.2 برای اشک پادشاهی امشب و در میان رفع اشکال دیگر، چندین باگ تکراری از جمله این یکی برطرف شد. اگر آفلاین بمانید و به‌روزرسانی را دانلود نکنید، همچنان می‌توانید موارد را تا حد دلخواه خود تکرار کنید یا به سادگی قبل از شروع کار، آن را ذخیره کنید. “چندین مشکل برای بهبود تجربه بازی برطرف شده است.” روحش شاد.

داستان اصلی در ادامه می آید.

جدیدترین روش در به اشتراک گذاشته شد اشک پادشاهی subreddit درآخر هفنه (با تشکر یوروگیمر) و حول محور پاراگلایدر می چرخد. شما فقط مقداری هوا می گیرید و سپس با صفحه موجودی درگیر می شوید زیرا موارد تکراری همه مواد ارزشمند شما به زمین می افتند. برخلاف باگ قبلی که به زمان‌بندی بسیار دقیق نیاز داشت، این باگ به شما اجازه می‌دهد تا آن‌طور که می‌خواهید شلخته باشید. امروز صبح تستش کردم و 100 درصد موفقیت داشتم. در اینجا مراحل انجام می شود:

مطمئن شوید موردی که می‌خواهید کپی کنید در آخرین شکاف صفحه موجودی شما باشد

  1. بالا رفتن از چیزی
  2. بپرید و چتر خود را بیرون بیاورید
  3. برای باز کردن مجدد منوی آیتم، Start را فشار دهید
  4. موردی را انتخاب کنید که فقط یکی از آن ها را دارید
  5. سپس موردی را در آخرین شکافی که می‌خواهید کپی کنید انتخاب کنید
  6. دوبار Start را فشار دهید
  7. بشویید و این روند را تا زمانی که کف آن را لمس کنید تکرار کنید

زیبایی این نسخه از نقص آیتم بی نهایت در شماست لازم نیست نگران سرعت فشار دادن دکمه استارت باشید. تا زمانی که این کار را انجام دهید در حالی که لینک هنوز در هوا است، مهم است. این در واقع به شما این امکان را می دهد که در طول هر سواری چندین بار پشت سر هم این ترفند را انجام دهید. همچنین می‌توانید چندین مورد را برای تکرار انتخاب کنید و به شما امکان می‌دهد چندین مورد را همزمان ایجاد کنید.

به روز رسانی 2023/05/23 ساعت 10:01 صبح به وقت شرقی: معلوم شد اکنون راه ساده‌تری برای اجرای این ترفند وجود دارد. فقط پاراگلایدر را شروع کنید، هر موردی را از لیست مواد خود انتخاب کنید، تا جایی که می توانید نگه دارید، سپس Y و B را همزمان فشار دهید. منو به طور همزمان مرتب می شود و بسته می شود و موارد تکراری حذف می شود، در حالی که موجودی شما باقی می ماند. بدون تغییر دیگر نیازی نیست که مورد را در آخرین شکاف داشته باشید یا با مورد دوم قاطی کنید.

و اگر واقعاً ماجراجو هستید، حتی می توانید آن را انجام دهید در حالی که در هوا هستید، سپر خود را برای موج سواری بیرون بکشید (اگر قبلاً پاراگلایدر ندارید یا جایی نیستید که بتوانید در ارتفاع بالا پرواز کنید).

تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که وسایل به زمین می افتند. این کار را در حالی انجام دهید که خیلی بلند هستید و ممکن است پیدا کردن جایی که آنها روی زمین افتاده اند دشوار باشد. و اگر این کار را با بمب یا سایر اقلام شکستنی انجام دهید، شکسته می شوند/منفجر می شوند. قبل از اینکه کسی این کار را انجام دهد، یک هشدار: گل های بمب آنقدرها خوب کار نمی کنند، من فقط خودم را با حدود 20 بمب منفجر کردم! نوشت یک بازیکن در subreddit

تا به حال، هیچ یک از اشکالات آیتم های کشف شده توسط بازیکنان توسط نینتندو از بازی حذف نشده است، اما ممکن است مدت زیادی دوام نیاورد. این نفس طبیعت نتیجه اولین آپدیت جزئی خود را پس از راه اندازی هفته گذشته دریافت کردو احتمالا به زودی یکی دیگر دریافت خواهد کرد. پس دور شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *