چهارشنبه, آوریل 17, 2024
تکنولوژی

Thunderbolts جدیدترین فیلم مارول است که مورد اعتصاب نویسندگان قرار گرفته است

فیلمبرداری برای چشمک می زندفیلم آینده دنیای سینمایی مارول درباره ضدقهرمانان سریال به دلیل اعتصاب نویسندگان به تعویق افتاده است. هالیوود ریپورتر و ملاقات گزارش. قرار بود در هفته های آینده تولید در آتلانتا آغاز شود اما اکنون انتظار می رود پس از پایان اعتصاب آغاز شود.

چشمک می زند تنها آخرین محصولی است که توسط اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا در حال انجام است. این اتحادیه نماینده حدود 11500 نویسنده از حوزه های سینما، تلویزیون و غیره است اوایل این ماه اعتصاب کردند مبارزه بر سر پرداخت در دوره ای که به طور فزاینده ای تحت سلطه جریان است. WGA همچنین در تلاش است تا استفاده از هوش مصنوعی را در اتاق نویسندگان تنظیم کند.

بر اساس گزارش ها، تولید Blade نیز تحت تأثیر قرار گرفته است

جنب چشمک می زندگزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه چندین محصول دیگر مارول تحت تأثیر این حمله قرار گرفته اند. اوایل این ماه هالیوود ریپورتر نوشته شده که تیغه ریبوت با بازی ماهرشالا علی، اولین فیلم مهمی بود که تولید آن به دلیل اعتصاب متوقف شد (برای اکران در سپتامبر 2024 برنامه ریزی شده بود، اگرچه مشخص نیست که آیا این تغییر خواهد کرد یا خیر)، و همچنین گزارش هایی از اختلال در برنامه های تلویزیونی مارول وجود داشت. Daredevil: دوباره متولد شد و انسان معجزه گر.

مارول تنها استودیویی نیست که پروژه هایش تحت تاثیر نویسندگان برجسته قرار گرفته است. اطلاعیه های قرار ملاقات در این مرحله اولیه اعتصاب، برنامه‌های تلویزیونی بیشتر از فیلم‌ها ضربه خوردند، و برنامه‌های گفتگوی آخر شب جزو بدنام‌ترین تلفات اولیه بودند. پروژه های تحت تأثیر عبارتند از: ژاکت زرد، چیزهای غریبه، حق سنوات، هک ها، و آینده بازی تاج و تخت اسپین آف شوالیه پرچین.

چشمک می زند انتشار برای ژوئیه 2024 برنامه ریزی شده بود، اما مشخص نیست که آیا به دلیل تاخیر تولید تغییر می کند یا خیر. فلورانس پوگ در نقش یلنا بلووا، سباستین استن در نقش سرباز زمستان، دیوید هاربر در نقش نگهبان سرخ، وایت راسل در نقش مامور ایالات متحده، هانا جان کامن در نقش شبح، اولگا کوریلنکو در نقش مستر و جولیا لوئیس دریفوس در نقش والنتینا آلگرا دی بازی می کنند. فونتین جیک شرایر کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *