دوشنبه, جولای 15, 2024
برترین

Thunderbolts مارول در طول اعتصاب نویسندگان تولید را متوقف می کند

طبق گزارش Deadline، تولید فیلم آینده مارول Thunderbolts با ادامه اعتصاب نویسندگان متوقف شده است. فیلمبرداری در ابتدا قرار بود سه هفته دیگر در آتلانتا آغاز شود، اما اکنون به پایان اعتصاب موکول شده است.

Thunderbolts بر اساس مجموعه کتاب های مصور به همین نام، گروهی از ضدقهرمانان افسانه ای مارول را گرد هم می آورد – در اصل پاسخ مارول به جوخه انتحاری دی سی. بازیگرانی که نقش های قبلی MCU را برای Thunderbolts بازی کرده اند عبارتند از: فلورانس پوگ در نقش یلنا بلوا، سباستین استن در نقش سرباز زمستان، دیوید هاربر در نقش نگهبان سرخ، جولیا لوئیس دریفوس در نقش والنتینا آلگرا د فونتین، وایت راسل در نقش مامور ایالات متحده، هانا جان کامن در نقش شبح. و اولگا کوریلنکو به عنوان Taskmaster، در حالی که Steven Yeun و Ayo Edebiri در نقش‌های نامشخصی به بازیگران خواهند پیوست.

«Thanderbolts» به همراه «بلید» بخشی از فاز پنجم MCU است که برنامه فیلمبرداری آن نیز به تازگی به دلیل اعتصاب به تعویق افتاده است. Thunderbolts در حال حاضر برای اکران در 26 ژوئیه 2024 برنامه ریزی شده است، در حالی که Blade با تاریخ انتشار 6 سپتامبر 2024 دنبال می شود. مارول همچنین مجبور شد سریال تلویزیونی مرد شگفت‌انگیز را با توقف تولید در لس‌آنجلس متوقف کند.

دیگر تولیداتی که تحت تاثیر این اعتصاب قرار گرفتند عبارتند از فصل 5 سریال چیزهای عجیب، در حالی که حلقه های قدرت و خانه اژدها هر دو تصمیم گرفته اند که فیلمبرداری فصل دوم خود را بدون نویسندگان در صحنه فیلمبرداری ادامه دهند.

انجمن نویسندگان آمریکا اعتصاب را در 2 می آغاز کرد و خواستار اقامت بهتر در جریان، حداقل نیازهای کارکنان تلویزیون و مقررات استفاده از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *