دوشنبه, جولای 22, 2024
مقاله

خطای Palworld “Memory Reset Drug” “نمی توان برطرف کرد”.

Pocketpair توسعه دهنده Palworld به بازیکنان توصیه کرده است از استفاده از یک آیتم در بازی خودداری کنند زیرا ممکن است باعث ایجاد یک باگ شود که “رفع آن غیرممکن است”.

در حال حاضر، بازیکنانی که از “داروی تنظیم مجدد حافظه” استفاده می کنند ممکن است کاهش دائمی در قدرت گرفتن خود را تجربه کنند. در حالی که تیم توسعه می‌گوید این مشکل در حال بررسی است، آنها به بازیکنان پیشنهاد می‌کنند «تا زمانی که بررسی/رفع کامل نشده است از استفاده از آن خودداری کنند». .


بررسی دسترسی اولیه PALWORLD: آیا ارزشش را دارد؟

Kei از Pocketpair به انجمن Discord گفت: “در حال حاضر، استفاده از آیتم “Memory Reset Drug” که وضعیت بازیکن را بازنشانی می کند، ممکن است قدرت فتح بازیکن را کاهش دهد و بازیابی را غیرممکن کند.” PCGN).

ما در حال حاضر در حال بررسی این موضوع هستیم و از ناراحتی پیش آمده عذرخواهی می کنیم. با این حال، لطفاً تا زمانی که بررسی/تصحیح کامل نشده است، از آن استفاده نکنید.»

Pocketpair هیچ جزئیاتی درباره زمان رفع اشکال ارائه نکرده است. بنابراین در حال حاضر، بهتر است تا زمانی که بیشتر بدانیم، از مقاله به طور کامل استفاده نکنید. مثل همیشه، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

Zoe در بررسی ویدیویی ما که می‌توانید در ویدیوی تعبیه‌شده در بالا تماشا کنید، گفت: «Palworld یک بازی ساخت پایگاه، دفاع و جمع‌آوری پایگاه فوق‌العاده است. “و تا زمانی که انتظار بیشتری نداشته باشید، قطعاً اوقات خوبی را با آن خواهید داشت.”

این کامل نیست، اما وقتی در آن باشم، همه آن چیزها به نوعی در پس‌زمینه محو می‌شوند.» [the game]”

با این حال، از آنجایی که بازی جمع‌آوری هیولاهای چند نفره همچنان به آمار فروش خیره‌کننده خود ادامه می‌دهد و مدام رکوردهای پخش همزمان خود را می‌شکزد، برخی از طرفداران پوکمون که کمتر مشتاق هستند، در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند که فکر می‌کنند Palworld چقدر شبیه به Pokémon است.

طرفداران حتی یک توییت از مدیر عامل Pocketpair، Takuro Mizobe پیدا کردند که در آن توضیح داده شده بود که چگونه تصاویر دارای حق چاپ می توانند توسط هوش مصنوعی “از طریق” عبور کنند تا آنها را تغییر داده و اختلافات مربوط به حق چاپ را “حل و فصل” کنند. دیگری نشان می دهد که چگونه Mizobe در واقع از تصاویر پوکمون اصلی استفاده می کند تا نشان دهد که چگونه هوش مصنوعی می تواند کاراکترهای معادل ایجاد کند.

دیروز، تیم در رسانه های اجتماعی اعلام کرد که چون Palworld بیش از 700000 بازیکن همزمان دارد، Palworld باید یک “جلسه اضطراری” با Epic Games برگزار کند تا “به روز رسانی به Epic Online Services” اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *