پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
Xbox

یادداشت‌های انتشار Xbox Insider – Alpha (2403.240207-2200)

سلام خودی های ایکس باکس! امروز یک پیش نمایش به روز رسانی جدید ایکس باکس را برای آلفا رینگ منتشر کردیم.

توجه به این نکته ضروری است که برخی از به‌روزرسانی‌های این نسخه‌های پیش‌نمایش سیستم‌عامل شامل پیشرفت‌هایی در پس‌زمینه است که کیفیت بالا و ساخت پایدار را برای کنسول‌های Xbox تضمین می‌کند. ما همچنان به انتشار این یادداشت‌های انتشار ادامه می‌دهیم، حتی اگر تغییرات قابل توجه رابط کاربری حداقل یا پنهان باشد، به طوری که از زمانی که به‌روزرسانی‌ها برای دستگاهتان در دسترس هستند، آگاه باشید.

جزئیات را می توان در زیر یافت!

جزئیات به روز رسانی سیستم

 • نسخه سیستم عامل: XB_FLT_2403ZN25398.3775.240207-2200
 • در دسترس: 2:00 بعد از ظهر PT – 9 فوریه 2024
 • اجباری: 3 بامداد PT – 10 فوریه 2024

اصلاحات گنجانده شده است

با تشکر از همه بازخوردهای عالی Xbox Insiders و کار سخت مهندسان Xbox، ما با هیجان اعلام می کنیم که اصلاحات زیر با این ساختنی اجرا شده است:

برنامه ها

 • رفع مشکلی که باعث بسته شدن غیرمنتظره Microsoft Edge شده بود.

بازی ها

 • رفع مشکلات گرافیکی غیرمنتظره در برخی عناوین.
 • مشکلی که در آن تغییر زبان در بازی همیشه زبان جدید را همانطور که انتظار می‌رفت دانلود نمی‌کرد، برطرف شد.

سیستم

 • رفع خطاهای غیرمنتظره هنگام پیمایش به صفحه اصلی یا باز کردن راهنما، یا باقی ماندن کنسول بیش از حد انتظار در انیمیشن بوت.
  • توجه داشته باشید: اگر همچنان با مشکل مواجه هستید، کنسول خود را با استفاده از Power Center یا دستورالعمل ها راه اندازی مجدد کنید. اگر مشکل ادامه داشت، کنسول خود را با استفاده از گزینه Keep my games and apps ریست کنید. در اینجا درباره این گزینه ها بیشتر بدانید:
 • به روز رسانی های مختلف برای انعکاس صحیح زبان های محلی در سراسر کنسول.

مشکلات شناخته شده

اگرچه ممکن است مشکلات شناخته شده در یادداشت های نسخه قبلی Xbox Insider ذکر شده باشد، اما نادیده گرفته نخواهند شد! با این حال، مهندسان ایکس باکس ممکن است به زمان بیشتری برای یافتن راه حل نیاز داشته باشند. اگر با هر یک از این مشکلات مواجه شدید، توصیه می کنیم دستورالعمل های ارائه شده را دنبال کنید و بازخورد خود را برای ما ارسال کنید برای گزارش مشکل.

سمعی

 • گزارش‌هایی از کاربران دریافت کرده‌ایم که مشکلات پخش متناوب صدا را در داشبورد، بازی‌ها و برنامه‌ها تجربه می‌کنند. اگر مشکل دارید، مطمئن شوید که آخرین به‌روزرسانی‌های میان‌افزار را برای تلویزیون و سایر دستگاه‌ها دارید. اگر مطمئن نیستید، ممکن است لازم باشد برای کمک با سازنده تماس بگیرید.
  • توجه داشته باشید: اگر پس از اعمال آخرین به‌روزرسانی‌های میان‌افزار همچنان با مشکلاتی مواجه می‌شوید، لطفاً بلافاصله بازخورد خود را با استفاده از گزارش مشکل با استفاده از گزینه Reproduce with Advanced Diagnostics ارسال کنید، سپس دسته تجربه کنسول و مشکلات صوتی کنسول را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که تا آنجا که ممکن است اطلاعات را درج کرده اید:
   • مشکل از کی شروع شد؟
   • آیا صدا را فقط در بازی/برنامه از دست داده اید یا در صدای سیستم نیز؟
   • آیا با تغییر فرمت صدا مشکل حل می شود؟ اگر بله، قبل و بعد چه قالبی داشتید؟
   • آیا راه اندازی مجدد مشکل را حل می کند؟
   • تنظیمات شما شامل چه مواردی است؟ تجهیزات، چیدمان و غیره
   • و هر گونه اطلاعات اضافی که می توانید برای بازتولید مشکل ارائه دهید.

شبکه سازی

 • ما در حال بررسی گزارش‌های مربوط به مشکلی هستیم که در آن کنسول ممکن است همانطور که انتظار می‌رود هنگام راه‌اندازی به شبکه متصل نشود. اگر این مورد را تجربه کردید، حتماً به محض اینکه می توانید مشکل را با استفاده از گزارش مشکل گزارش دهید.

مثل همیشه حتما استفاده کنید برای گزارش مشکل تا ما را در مورد هر مشکلی که با آن روبرو می شوید به روز نگه دارید. ممکن است نتوانیم به همه سؤالات پاسخ دهیم، اما داده هایی که جمع آوری می کنیم برای یافتن راه حل بسیار مهم است.

بازخورد شما چه می شود؟

اگر یک Xbox Insider هستید که به دنبال پشتیبانی می‌گردید، لطفاً به آن مراجعه کنید انجمن فرعی. مقامات ایکس باکس، ناظران و سایر افراد داخلی Xbox اینجا هستند تا به شما در رفع نگرانی هایتان کمک کنند.

هنگام ارسال پست به subreddit، لطفاً جدیدترین پست‌ها را بررسی کنید تا ببینید آیا مشکل شما قبلاً ارسال شده یا حل شده است. ما همیشه توصیه می کنیم قبل از ارسال یک موضوع جدید، به موضوعات موجود با همان مشکل اضافه کنید. این به ما کمک می کند تا بهترین پشتیبانی ممکن را به شما ارائه دهیم! همچنین، فراموش نکنید که قبل از پست کردن از “گزارش یک مشکل” استفاده کنید – اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در هر دو مکان به ما در درک بهتر مشکل شما کمک می کند.

امروز از همه Xbox Insider در subreddit تشکر می کنیم و اگر به تازگی به ما ملحق شده اید به انجمن خوش آمدید! ما دوست داریم که آن را به یک مرکز دوستانه و جامعه محور برای گفتگو و حمایت تبدیل شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Xbox Insider، ما را دنبال کنید توییتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حلقه پیش‌نمایش به‌روزرسانی Xbox، به یادداشت‌های نسخه آینده Xbox Insider نگاه کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *