پنج‌شنبه, آوریل 18, 2024
برترین

Alan Wake 2 حداقل نیازهای رایانه شخصی خود را کاهش داده است

پس از اینکه Alan Wake 2 در سال گذشته با نیازهای سخت‌افزاری رایانه شخصی عرضه شد، تیم Remedy Entertainment برای بهینه‌سازی این عنوان تلاش کرد تا آن را روی رایانه‌های بیشتری اجرا کند. الزامات جدید از آخرین به روز رسانی Alan Wake 2 1.0.16.1 اعمال می شود.

برای اجرای Alan Wake 2 در حداقل تنظیمات، که بازی را با کیفیت 1080p و 30 فریم در ثانیه با پیش تنظیم گرافیک پایین اجرا می کند، تنها چیزی که اکنون لازم است کارت Geforce GTX 1070، Radeon RX 5600 XT یا بهتر است. این یادداشت های چسبناک برای به‌روزرسانی، توجه داشته باشید که نیازهای GPU کاهش یافته به دلیل «رندرینگ بهینه‌شده برای GPUهایی است که از سایه‌زن‌های مش پشتیبانی نمی‌کنند»، به این معنی که سایر الزامات سیستم بدون تغییر باقی می‌مانند. حداقل تنظیمات همچنان به یک CPU معادل Intel i5-7600K و 16 گیگابایت رم نیاز دارند.

در حال اجرا: تریلر معرفی Alan Wake 2

به‌روزرسانی جدید تنها حداقل نیازهای رایانه شخصی Alan Wake 2 را تغییر داد، بنابراین هر بازیکنی که می‌خواهد ray tracing یا تنظیمات گرافیکی بالاتر و نرخ فریم را اجرا کند، احتمالاً تفاوتی با به‌روزرسانی متوجه نخواهد شد.

این یک حرکت غیرعادی برای بازی ها است که حداقل نیازهای رایانه شخصی خود را پس از انتشار کاهش می دهند. برای بسیاری، با افزودن محتوا و پیچیده‌تر کردن سیستم‌ها، به‌روزرسانی‌ها، نیازمندی‌ها افزایش می‌یابد. Disco Elysium بازی دیگری است که حداقل نیازهای رایانه شخصی آن پس از انتشار به میزان قابل توجهی کاهش یافت به روز رسانی در مورد طبقه کارگر در سال 2020، همان سالی که Fortnite با اضافه شدن حالت عملکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *