شنبه, مارس 2, 2024
Xbox

Corsairs – Battle of the Caribbean برای سال 2024 حرکت می کند

وقتی Microids بازگشت یک فرنچایز محبوب استراتژی بلادرنگ را اعلام کند، به زودی دریاها می لرزند. Corsairs – Battle of the Caribbean قرار است در سال 2024 حرکت کند.

بیش از دو دهه از استراتژی و دزدی دریایی می گذرد طلای کورسی به این دلیل منتشر شد که موفقیت در PC در سال 1999 به بازیکنان این فرصت را می داد تا زندگی یک شخص خصوصی را بپذیرند. این چیزی است که شما را وادار کرد تا در جستجوی ثروت به انگلستان، فرانسه یا هلند خدمت کنید.

دریاهای آزاد Corsairs – نبرد کارائیب در انتظار است

Corsairs – Battle of the Caribbean در سال 2024 برای Xbox One، Xbox Series X|S، PlayStation 4، PlayStation 5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد و داستان کارائیب را ادامه خواهد داد. بر اساس لحظات استراتژی زمان واقعی مشابه قبلی، این بازی دارای حالت‌های کمپین و ماجراجویی هیجان‌انگیز و همچنین یک حالت جدید درگیری است که در آن بازیکنان می‌توانند حریفان هوش مصنوعی را در بازی انفرادی به چالش بکشند یا در چند نفره آنلاین تا 4 نفر به رقابت بپردازند.

اگر به دنبال ماجراجویی دزدان دریایی هستید و اگر دریای دزد ثروتی را که نیاز دارید به شما نداد، پس شاید Corsairs – Battle for the Caribbean به شما کمک کند. و اگر نه، پس شاید استخوان های جمجمه در نهایت هفت دریا را دریانوردی خواهد کرد.

هنگامی که Corsairs – Battle of the Caribbean واقعاً منتشر شود، مکانیک های تجاری جدیدی وجود خواهد داشت که بازیکنان را ملزم می کند ناوگان خود را به دقت مدیریت کنند تا بتوانند در مذاکرات تجاری تسلط داشته باشند و از موقعیت های تجاری خود دفاع کنند. شما همچنین این فرصت را دارید که کشتی ها را ارتقا دهید و با سیستم نقشه گنج کار کنید. با بهبود حالت “شبیه سواری” که شامل چندین کلاس سرباز و شرکت کاپیتان در نبردها می شود، بازی تجربه ای عمیق و همه جانبه را ارائه می دهد.

به نظر می رسد سفری هیجان انگیز را در میان آب های متلاطم کارائیب ارائه می دهد که در آن شما فرماندهی یک ناوگان مهیب را برای درگیر شدن با کشتی های دشمن در نبرد به عهده می گیرید. جزایر عجیب و غریب کارائیب را کاوش کنید، گنجینه های پنهان را کشف کنید و خدمه ماهر را برای تقویت نیروهای دریایی خود استخدام کنید. با پیوستن به گروه های فرانسوی، دانمارکی، اسپانیایی، بریتانیایی یا هلندی برای برتری بجنگید.

برای حرکت بادبان آماده شوید

Corsairs هم در ژانر و هم در تاریخچه Corsairs جایگاه ویژه ای دارد میکرووئیدها. ما در تلاش هستیم تا ماهیت آن را حفظ کنیم و در عین حال پیشرفت های قابل توجهی را برای احیای این حق رای دادن نمادین معرفی کنیم. ما هیجان زده هستیم که این تجربه را برای بازیکنان جدید به ارمغان بیاوریم و هیجان را برای طرفداران نوستالژیکی که دو دهه پیش خود را وارد ماجراجویی Corsairs کردند، دوباره زنده کنیم.” – Elliot Grassiano – COO و DGA Microids

شما باید تا سال 2024 منتظر بمانید تا بتوانید خود را در دنیای باز دقیق و گسترده Corsairs – Battle of the Caribbean غوطه ور کنید، اما تا زمانی که روی ایکس باکس، پلی استیشن، سوییچ یا رایانه شخصی بازی می کنید، به زودی این کار را خواهید کرد. بتوانید برای ماجراجویی نهایی دزدان دریایی حرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *