یکشنبه, می 26, 2024
برترین

Division 2 بازیکنانی را که از اکسپلویت Descent برای بدست آوردن XP اضافی استفاده کرده اند جریمه می کند

تیم Tom Clancy’s The Division 2 اعلام کرده است که بازیکنانی را که از اکسپلویت در حالت Descent جدید بازی برای به دست آوردن مقادیر ناعادلانه سطوح XP و SHD استفاده کرده اند، جریمه خواهند کرد. بازیکنان تحریم شده به طور موقت محروم خواهند شد و متخلفان تکراری ممکن است حساب های خود را برای همیشه مسدود کنند.

او گفت: “ما آگاه هستیم که برخی از بازیکنان از یک باگ در بازی سوء استفاده می کردند که به بازیکنان اجازه می داد از طریق رابط Ubisoft Connect به بازیکن دیگری که قبلاً در Descent بود ملحق شوند و مقادیر ناعادلانه ای از سطوح XP و SHD دریافت کنند.” اطلاع در ادامه بخوانید و اضافه کنید که تیم “افرادی را شناسایی کرد که به طور سیستماتیک از این سوء استفاده ها سوء استفاده کردند.”

در حال اجرا: تریلر به‌روزرسانی رایگان The Division 2: Descent Mode

بازیکنانی که از این اکسپلویت استفاده کرده اند بلافاصله به مدت دو هفته محروم خواهند شد. حساب‌های بازیکنان تحریم‌شده نیز پرچم‌گذاری می‌شود که در نتیجه محرومیت‌های طولانی‌تری برای تخلفات بعدی و خطر محرومیت دائمی از بازی The Division 2 برای متخلفان تکراری وجود دارد.

بازیکنانی که از این اکسپلویت برای پیشبرد بازی استفاده کرده‌اند، پیشرفت غیرقانونی خود را نیز بازنشانی می‌کنند، «در نتیجه تمام پیشرفت‌های حساب توسط این اکسپلویت بازنشانی می‌شود.» تیم اضافه کرد که این اقدام برای «اطمینان از اینکه همه فرصت‌های برابر برای پیشرفت و شکوفایی دارند، مهم است. در یک زمین بازی مساوی به رقابت بپردازند».

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *