شنبه, جولای 20, 2024
اخبار

«Drive to Survive» نتفلیکس بهترین شخصیت خود را از دست داد

هاس موتور اسپورت، رئیس سابق تیم فرمول 1 خود را اخراج کرد گونتر اشتاینر. در حالی که این یک تصمیم بسیار معقول برای هاس به عنوان یک سازمان مسابقه‌ای است که می‌خواهد در فرمول 1 موفق باشد (و پس از اینکه تیم در جام سازندگان 2023 به مقام آخر رسید، احتمالاً کمی دیر می‌رسد)، این یک ضربه ویرانگر برای طرفداران نتفلیکس برای زنده ماندن رانندگی کنید.

علیرغم اینکه اشتاینر احتمالاً یکی از کم‌موفق‌ترین روسای تیم در حافظه اخیر بوده است، اما برای تهیه‌کنندگان نمایش‌های رئالیتی Box to Box موهبت الهی بود. او یک شخصیت مطلق است، یک عجیب و غریب واقعی که فقط ورزش های اروپایی می توانند تولید کنند. او گستاخ، پرسروصدا، متفکر، پر از حرف های عجیب و شوخی های عجیب و غریب است و به نظر می رسید با همه خوب کنار می آید. (به جز گهگاهی رانندگانش.)

به عبارت دیگر، همه چیز در مورد او برای یک سریال واقعیت کاملاً عالی است، به خصوص سریالی که سعی دارد از زمین خارج شود. حتی بهتر از آن، او برای یکی از تیم‌های با رتبه پایین در این ورزش کار می‌کرد و به همین دلیل با اجازه دادن به دوربین‌ها در پادوک و پشت صحنه برای تعداد زیادی دسترسی، چیزی برای از دست دادن نداشت.

برای بیشتر برای زنده ماندن رانندگی کنیددر طول پنج فصل، استاینر اساساً شخصیت اصلی سریال باقی مانده است. مطمئناً، نمایش اکنون نسبت به قبل به بقیه تیم ها دسترسی بسیار بیشتری دارد و حتی تیم های برتر هم صف می کشند تا عکس خود را جلوی دوربین بگیرند، اما هنوز شخصیتی مانند گونتر وجود ندارد.

اشتاینر همچنین نقطه ورود فوق العاده ای به این ورزش بود. شورت سر سخنگو اشتاینر که توضیح دهنده دقیق و عجیب مسابقه است، این استعداد را دارد که به بینندگان کمک کند بدون اینکه متوجه شوند بیشتر در مورد مسابقه بیاموزند. علاوه بر این، انرژی باورنکردنی پدر ایتالیایی شمالی او تغییر خوبی را نسبت به اعتماد جوان همه رانندگان ایجاد می کند.

تنها مشکل همه اینها این است که او به هاس کمک نکرد تا امتیاز بگیرد. او به یک ستاره واقعیت تبدیل شد، اما این به نتایجی در پیست تبدیل نشد، یعنی روزهای او در هاس به شماره افتاده بود. آیاو کوماتسو که از سال 2016 مهندس پیست هاس بوده و اغلب در آنجا بوده است جایگزین اشتاینر خواهد شد. برای زنده ماندن رانندگی کنید.

خبر خوب برای برای زنده ماندن رانندگی کنید طرفداران به وضوح می‌دانند که اگرچه گونتر منحصربه‌فرد است، اما هرگز در فرمول 1 کمبود شخصیت وجود ندارد. ما فقط باید دو فصل صبر کنیم تا بفهمیم چه کسی، زیرا انتظار می‌رود فصل آینده در فوریه یا مارس – پس از آخرین سال او به عنوان رئیس تیم هاس – فرا برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *