پنج‌شنبه, جولای 18, 2024
برترین

Honkai: Star Rail – از کجا می توان همه Eidolon های پیشگام را پیدا کرد

Honkai: StarRail’اس Trailblazer فقط یک شخصیت یکبار مصرف نیست. مانند Traveler در Genshin Impact، Trailblazer به دلیل توانایی در کنترل بیش از یک عنصر می تواند با چندین ضعف مقابله کند. هر عنصر همچنین به آنها قدرت می دهد تا بسته به تیم، نقش های متفاوتی را ایفا کنند. متأسفانه Trailblazer همچنین دارای قابلیت باز کردن قفل منحصر به فرد است عیدلون در مقایسه با شخصیت های دیگر

Eidolons کپی هایی از کاراکترها هستند که توانایی های اضافی را برای هر شخصیت به دست آمده باز می کنند. Eidolons با نصب بنر برای اکثر شخصیت های Star Rail به دست می آید. به عنوان مثال، اگر قبلاً دن هنگ را دارید اما دوباره او را از یک بنر بیرون کشیدید، این کپی آیتمی را به شما می‌دهد که قفل اولین Eidolon (E1) او را باز می‌کند. قبل از اینکه Star Rail کاراکترهای اضافی را به ارز دیگری برای خرج کردن در فروشگاه درون بازی تبدیل کند، می‌توانید تا شش Eidolon در هر کاراکتر را باز کنید.

در حال اجرا: Honkai: StarRail | تریلر انتشار رسمی – “Interstellar Journey”

Trailblazer متفاوت است. شما نمی توانید Trailblazer را از بنرها بیرون بکشید، بنابراین Eidolon های آنها از منابع مختلفی مانند فروشگاه ها می آیند. این حتی پیچیده تر است زیرا Trailblazer بیش از یک مسیر دارد (معادل نقش های رزمی در بازی). Trailblazer در حال حاضر دارای دوازده Eidolon (شش عدد برای هر مسیر در دسترس) است، اما این تعداد در به روز رسانی های بعدی افزایش خواهد یافت.

با این حال، پیدا کردن این Eidolons دشوارتر از حمل آنها بر روی یک بنر است. در اینجا می‌توانید تمام عیدل‌های فعلی Trailblazer را پیدا کنید.

سایه از تخریب

Shadows of Destruction قفل Eidolons را برای Physical Trailblazer باز می کند، یک شخصیت تخریبی که دارای عنصر فیزیکی است. این اولین نسخه از Trailblazer است که در مقدمه بازی با آن مواجه می شوید. شخصیت‌های تخریب برای توانایی‌های همه جانبه از خود درمانی گرفته تا انعطاف‌پذیری بین حملات تک و چند هدفه شناخته شده‌اند.

می‌توانید پیش‌نمایش پاداش‌های سطح Trailblaze را در خودروی سالن Astral Express مشاهده کنید.

در اینجا می توانید همه Shadows of Destruction را پیدا کنید:

 • پیش درآمد ایستگاه فضایی هرتا
 • Jarilo VI – جایزه داستان اصلی
 • پاداش سطح 19 Trailblaze
 • پاداش سطح 30 Trailblaze
 • افسر خرید داخلی در ایستگاه فضایی
 • مغازه زیرزمینی در Jarilo VI

بیشتر Shadows of Destruction با تکمیل داستان و افزایش سطح Trailblaze شما به دست می آید. دو مورد اول در این لیست از تکمیل دو ماموریت داستانی به دست می آیند. دو مورد دیگر از رسیدن به سطح خاصی از Trailblaze به دست می آیند که به هر حال برای پیشرفت در داستان باید به آن برسید. در نهایت، دو مورد آخر از دو فروشگاه می‌آیند که در دو «سیاره» اول در Honkai: Star Rail مشخص شده‌اند..

می‌توانید توانایی‌های Eidolon هر شخصیت را در بخش Relics پروفایل آن‌ها بررسی کنید.
می‌توانید توانایی‌های Eidolon هر شخصیت را در بخش Relics پروفایل آن‌ها بررسی کنید.

اینها همه توانایی های رهیاب فیزیکی Eidolon است:

 • E1: یک ستاره در حال تیراندازی – هنگامی که دشمنان به دلیل توانایی نهایی Trailblazer شکست می خورند، Trailblazer 10 انرژی اضافی را بازسازی می کند. این اثر فقط یک بار در هر حمله می تواند فعال شود.
 • E2: یک میزبان ناخواسته – حمله به دشمنان با ضعف فیزیکی، HP تریل بلیزر برابر با 5 درصد ATK تریل بلیزر را بازیابی می کند.
 • E3: یک زمزمه پیشرو – سطح مهارت. +2، حداکثر تا Lv. 15 و استعداد Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15
 • E4: یک نگاه مخرب -حمله به دشمن با Weakness Break نرخ CRIT را 25 درصد افزایش می دهد.
 • E5: یک امید زنده – Ultimate Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15 و Basic ATK Lv. +1، حداکثر تا Lv. 10
 • E6: یک وصیت نامه راهگشا – استعداد Trailblazer همچنین زمانی که او یک دشمن را شکست می دهد فعال می شود.

سایه حفظ

Shadows of Preservation برای Fire Trailblazer است، نسخه ای متفاوت از قهرمان داستان که با رسیدن به نقطه خاصی در بازی به دست می آورید. Honkai: StarRail داستان. این توانمندساز نقش دفاعی بیشتری نسبت به همتای فیزیکی خود دارد. توانایی های او شامل کاهش آسیب، محافظت از متحدان و طعنه زدن به دشمنان است.

شما باید Xianzhou Luofu را به طور کامل کاوش کنید تا چهار Shadows of Preservation را بدست آورید.
شما باید Xianzhou Luofu را به طور کامل کاوش کنید تا چهار Shadows of Preservation را بدست آورید.

همه Shadows of Preservation را اینجا بیابید:

 • Xianzhou Luofu – جایزه داستان اصلی
 • 4x بتکده جواهر در Xianzhou Luofu

تا زمان نگارش این مقاله، تنها پنج مورد از شش Shadows of Preservation موجود است. یکی از آنها پاداشی برای تکمیل قوس داستانی Xianzhou Luofu تا ماموریت “Buzzing Antlers, Entwined Horns” است. می‌توانید بقیه را در بتکده جواهر، فروشگاهی در مرکز استارسکیف هاون لوفو خریداری کنید.

استرالز، ارز روی کشتی Xianzhou Luofu، با کاوش در کشتی سیاره مانند و تکمیل ماموریت ها در منطقه به دست می آید. برای دریافت هر چهار Eidolon از بتکده جواهرات به حداقل 1000 Strales نیاز دارید.

اینها همه توانایی های Fire Trailblazer Eidolon هستند:

 • E1: رزونانس در هم شکستن زمین – هنگامی که Trailblazer از ATK پایه خود استفاده می کند، خسارت آتش اضافی معادل 25 درصد از DEF Trailblazer را وارد می کند. هنگامی که Trailblazer از ATK پایه تقویت شده خود استفاده می کند، آسیب آتش اضافی معادل 50 درصد از DEF Trailblazer را وارد می کند.
 • E2: ماندگاری وقت گیر – سپر اعمال شده بر روی تمام متحدان توسط استعدادهای تریل بلیزر، آسیب اضافی معادل 2 درصد از DEF تریل بلیزر به اضافه 27 را مسدود می کند.
 • E3: طراحی موفقیت آمیز – سطح مهارت. +2، حداکثر تا Lv. 15 و استعداد Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15
 • E4: سوگند ملت سازی – در شروع نبرد فوراً 4 پشته Magma Will به دست آورید.
 • E5: شعله گرم کننده روح – Ultimate Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15 و Basic ATK Lv. +1، حداکثر تا Lv. 10
 • E6: سنگرهای آهنگری شهری – پس از استفاده از پایه بهبود یافته ATK یا Ultimate، DEF Trailblazer 10 درصد افزایش می یابد. قابل انباشته شدن تا 3 بار

قوس داستانی Xianzhou Luofu ادامه دارد، بنابراین آخرین Shadow of Preservation می‌تواند پاداشی برای تکمیل ماموریت‌های مرتبط در به‌روزرسانی‌های آینده باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *