شنبه, آوریل 20, 2024
اخبار

Kotaku’s Impressions Of Wartales، یک RPG مزدور عظیم برای رایانه شخصی

وارتالز در حال حاضر در دسترسی اولیه در Steam است. توسط Shiro Games، استودیوی فرانسوی پشت Viking RTS توسعه یافته است نورتگارد. و طول کشید بسیار وقت من در این ماه.

چیزهای زیادی در داخل می گذرد وارتالزبسیاری از تأثیرات در کنار هم قرار می گیرند و در اطراف یکدیگر می چرخند، بنابراین بهترین (یا حداقل موجزترین) راه است. من توصیف آن را دیده ام: “وارتالز یک بازی نقش آفرینی جهان باز قرون وسطایی با مبارزات نوبتی است که در آن بازیکن گروهی از مزدوران را رهبری می کند.

اساساً مدیریت مزدور است. با چند دعوا و یک داستان این مانند سمت مدیریت است XCOM نیازهای تغذیه و استراحت یک سیم کارت بقا را اضافه کرد و سپس تصمیم به ماجراجویی کوچک RPG گرفت. من شنیده ام که مردم می گویند وجود دارد کوه و تیغه اینجا. دیگران می گویند این است خیلی نزدیک برادران نبرد.

میتونستم ادامه بدم اما به جای اینکه همچنان شما را گیج کنیم و در ارجاع به بازی های ویدیویی موجود مدفون کنیم، فقط این تریلر انتشار را تماشا کنید:

Wartales – تریلر رسمی انتشار

من تمام هفته بازی را انجام داده ام و – این بخش مهم است –چیزی که من بازی کردم فوق العاده بود مبارزه نوبتی اگرچه کاملاً جدید نیست، اما به اندازه کافی خوب عمل می کند. سفرهای شما پر از ماموریت‌های داستان محور پر از انتخاب‌های اخلاقی مبهم است که همانطور که هر کسی که نقش‌های RPG با ریشه‌های قرون وسطایی بازی کرده است به شما خواهد گفت، بهترین نوع انتخاب‌ها هستند. مدیریت بقای حزب شما، یعنی هر کسی می تواند بمیرد و شما می توانید جایگزینی را استخدام کنید، یکسان است علامت آتش، XCOM-y pull همیشه زمانی انجام می شود که یک بازی زندگی یک انسان (دیجیتال) را به شما بسپارد.

مبارزه در Wartales از طریق مبارزات نوبتی حل می شود، به روشی که برای هر کسی که تا به حال یک بازی تاکتیکی نوبتی را انجام داده است، فوراً آشنا خواهد بود.

مبارزه در Wartales از طریق مبارزات نوبتی حل می شود، به روشی که برای هر کسی که تا به حال یک بازی تاکتیکی نوبتی را انجام داده است، فوراً آشنا خواهد بود.
اسکرین شات: وارتالز

می دانم چرا هستم با محبت اما بازی؟ این دیدگاه است. در حالی که دوربین برای نبردها و مکالمات زوم می کند، بیشتر اوقات در داخل است وارتالز در حالی که مهمانی شما از میان جنگل‌ها و گذرگاه‌های کوهستانی و مسیرهای زیبای روستایی می‌پیچد، در سراسر جهان ایزومتریک پرسه می‌زنید.

در اینجا مشخص است که من عاشق بازی های ویدئویی ایزومتریک خوب هستمو این یکی از زیباترین هایی است که تا به حال دیده ام. این یک بازی کامل بر اساس این صحنه ها است جامعه حلقه جایی که همه را خواهید دید که در کوه ها و دشت های پوشیده از چمن قدم می زنند. ترکیب مناظر سرسبز، سرعت آهسته و افق های وسیع این بازی را شبیه به آن کرده است بزرگمثل دنیایی است که آنقدر بزرگ و پر از امکانات است که خود را در آن گم خواهید کرد، اما همچنین آنقدر زیبا و فوری با نگرانی هایش است که از قدم زدن در اطراف و دیدن مناظر برای چندین سال بدتان نمی آید.

شبیه یک مرحله یا سطح یا نقشه نیست. انگار یکیه جهان.

من قبلاً روی “آنچه بازی کرده ام” تأکید کردم زیرا از حساب های بسیاری از افراد است که بسیار بیشتر در آن وجود دارد. وارتالز همانطور که من هستم، هر چیزی که باعث می‌شود زمان‌های افتتاحیه چنین انفجاری باشد – حس وسعت، استراحت مداوم و غذا خوردن برای شاد نگه داشتن سربازان و نفس کشیدن، جنگ‌های جهانی – بعداً کمی سخت می‌شود.

شاید اینطور باشد، و اگر این بازی Early Access را ترک کند و من تا این حد پیش بروم، می بینم که آیا واقعاً چنین است یا خیر. اما اکنون، حدود 15 ساعت بعد، ساختار ماموریت پایان باز، که به شما امکان می دهد قراردادها را به دلخواه بپذیرید، به این معنی است که علیرغم پتانسیل آن به عنوان یک اتلاف روز، در واقع برای بخش نسبتاً شلوغی از زندگی من عالی است زیرا می توانم وارد آن شوم. یک یا دو قرارداد را تکمیل کنید، اردو بزنید، بازی را ذخیره کنید و در فرصت بعدی دوباره آن را بررسی کنید.

وارتالز اکنون در Steam در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *