یکشنبه, مارس 3, 2024
برترین

Pikmin 4 اکنون یک نسخه نمایشی برای سوییچ دارد

طرفداران Pikmin اکنون می توانند پیش نمایش کوچکی از بازی جدید را تماشا کنند. یک نسخه نمایشی در فروشگاه الکترونیکی ایالات متحده و شخصاً در فروشگاه های انتخابی Best Buy، Target، GameStop و Walmart در دسترس است. هر پیشرفتی که در نسخه ی نمایشی دیجیتال ایجاد شود، به بازی کاملاً خریداری شده قابل انتقال است. با تکمیل دمو در فروشگاه، 200 امتیاز پلاتینیوم من نینتندو به دست خواهید آورد.

همانطور که برداشت شده است Wario64 در توییتر، Pikmin 4 یک نسخه نمایشی نسبتاً گسترده را قبل از انتشار در 21 جولای منتشر کرد. اگر نسخه ی نمایشی را در سوییچ دانلود و بازی کنید، نه تنها می توانید پیشرفت خود را ذخیره کرده و آن را در زمان راه اندازی به بازی کامل منتقل کنید، بلکه می توانید یک لباس رایگان Pikmin 4 Oatchi Rider برای بازی موبایل Pikmin Bloom نیز کسب کنید.

در حال اجرا: تریلر Pikmin 4

پس از اتمام، بازیکنانی که نسخه نمایشی را در فروشگاه تماشا می‌کنند، یک کد QR را باز می‌کنند که می‌توان آن را اسکن کرد تا 200 امتیاز پلاتینیوم من نینتندو را پس‌خرید کند. هم این جایزه و هم لباس رایگان Pikmin Bloom نیاز به یک حساب فعال نینتندو دارند.

برای طرفدارانی که می‌خواهند برداشت منحصربه‌فرد Pikmin 4 را از این سری امتحان کنند، نسخه نمایشی محتوای مناسبی از جمله خالق شخصیت و حالت داستانی Co-op ارائه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه عنوان جدید Pikmin چگونه با فرنچایز کلاسیک روبرو می شود، پیش نمایش مفید GameSpot از بازی را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *