جمعه, مارس 1, 2024
برترین

Pokemon Sleep در برخی مناطق شروع به عرضه کرده است

درست مانند راه اندازی Pokemon Go در سال 2016، Pokemon Sleep نیز راه اندازی کامل خود را با یک راه اندازی غیرمنتظره در استرالیا، نیوزیلند، کانادا و آمریکای لاتین آغاز کرده است. همانطور که برداشت شده است کوتاکو استرالیااین بازی کامل اکنون در iOS و Android برای بازیکنان همه این مناطق در دسترس است و احتمالاً مناطق بیشتری به زودی به آن دسترسی خواهند داشت.

با توجه به جمعیت محدود کشورها، Pokemon Go در استرالیا و نیوزلند اغلب ویژگی ها و حالت های بازی جدید را در اوایل معرفی کرده است. این مناطق همچنین بخشی از بتای محدود Pokemon Sleep در هفته گذشته بودند که در ابتدا برای کاربران اندروید از استرالیا، نیوزلند، آرژانتین و کانادا باز بود و بعداً به تعدادی دیگر از کشورهای آمریکای لاتین گسترش یافت.

اکنون Pokemon Sleep به طور کامل در دسترس بازیکنان استرالیا، نیوزلند، کانادا و سراسر آمریکای لاتین است. اکانت رسمی Pokemon Sleep به زودی به‌روزرسانی‌هایی را برای مناطق دیگر می‌دهد.

Pokemon Sleep همانطور که از نامش پیداست، یک ردیاب خواب به سبک پوکمون است که در اطراف Pokemon Snorlax بدنام خواب آلود متمرکز شده است. اگر بازیکنان هر شب از Pokemon Sleep برای ردیابی کیفیت خواب خود استفاده کنند، می توانند صبح بررسی کنند که چه نوع پوکمونی جذب نوع خواب آنها شده است.

همچنین می‌توان این بازی را از طریق دستگاه Pokemon Go Plus+ به Pokemon Go متصل کرد که مزایای متعددی را در هر دو بازی ارائه می‌کند.

مراقب اونها باش حساب های اجتماعی Pokemon Sleep برای به روز ماندن در مورد راه اندازی در مناطق دیگر.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *