پنج‌شنبه, آوریل 18, 2024
مقاله

TimeSplitters فیلم لغو بعدی گیم پلی آنلاین ظاهر می شود

فیلمی که پروژه متأسفانه لغو شده TimeSplitters توسط Free Radical Design را نشان می دهد، به صورت آنلاین منتشر شده است و پنج دقیقه از گیم پلی بازی را نشان می دهد.

ویدئو، ارسال شده در لینکدین توسط یک کارمند سابق طراحی رادیکال آزاد، نسخه ای از بازی را از جولای 2023 نشان می دهد – حدود پنج ماه قبل از لغو پروژه و بسته شدن استودیو توسط شرکت مادر Embracer.

طرفداران TimeSplitters احتمالا از دیدن بازگشت عناصر آشنای متعدد از جمله سطح سد Siberia توسعه یافته، سلاح های نمادین، شخصیت های مورد علاقه طرفداران و رابط کاربری کلاسیک سلامت/سپر توسط GoldenEye هیجان زده خواهند شد (و اذیت خواهند شد، زیرا پروژه اکنون مرده است).


بیایید TimeSplitters 2 – Late To The Party را بازی کنیم


بیایید TimeSplitters 2 – Late To The Party را بازی کنیم.

اما قطعاً تفاوت‌هایی وجود دارد که در حرکت شخصیت‌ها و سرعت گیم‌پلی مدرن‌تر مشهود است. در پایان ویدیو، عناصر مختلف بسیار شبیه فورتنایت به نظر می رسند – مانند ذکر یک جهان باز و عکسی از یک شخصیت که روی زمین می لغزد. صفحه‌های رابط کاربری منویی را نشان می‌دهند که مستقیماً از Fortnite کپی شده است، و همچنین یک فروشگاه اقلام با کاراکترها و لوازم جانبی برای خرید.

این با آنچه قبلاً در مورد این پروژه شنیده بودیم مطابقت دارد، یعنی اینکه این پروژه به عنوان یک کلون Fortnite شروع شد اما بعداً به یک نسخه جهانی جایگزین توسعه یافته از TimeSplitters 2 کلاسیک تبدیل شد.

“در ابتدا این یک کلون Fortnite بود. هیچ کس واقعاً این را نمی خواست، حتی ما، اما برای مدت طولانی انتخاب زیادی نداشتیم.

اما گزارش‌ها حاکی از آن است که چهره‌ای که بعداً منتشر شد، پروژه را به آب‌های امن‌تری رساند، با زمینی که «عمدتاً TS2» با چند سطح TimeSplitter: Future Perfect، سطح اصلی و چند بخش کاملاً جدید بود.

سازنده با اشاره به دو شخصیت اصلی TimeSplitters 2 ادامه داد: “قرار بود این یک “چه می شد اگر…” با سرجوخه هارت به جای کورتز بود، بنابراین ما می توانستیم کارها را کمی متفاوت انجام دهیم.”

فیلم امروز در حال حاضر و در حال حاضر از طریق لینکدین قابل مشاهده است مجددا میزبانی شد در جای دیگر

سازنده نوشت: “پس، آیا می خواهید در مورد بازی لغو شده TimeSplitters بدانید؟” “من قطعاً آنچه را که بتوانم پست خواهم کرد… ممکن است گروه Embracer در جایی در غاری پنهان شده باشد.”

Embracer در حال حاضر در بحبوحه یک فرآیند بازسازی ویرانگر است که منجر به اخراج هشت درصد از نیروی کار آن – در مجموع 1387 کارمند – شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *