شنبه, مارس 2, 2024
تکنولوژی

YouTube انتخاب تصویر کوچک عالی را برای سازندگان آسان می کند

انتخاب تصویر کوچک مهم برای آخرین ویدیوی YouTube شما به زودی می تواند بسیار ساده تر شود. یوتیوب می گوید که شروع به آزمایش ویژگی به نام «تست و مقایسه» کرده است که به سازندگان اجازه می دهد تا حداکثر سه تصویر کوچک را برای یک ویدیو آپلود کنند و به یوتیوب اجازه دهند پشت صحنه آزمایش کند تا ببیند کدامیک بهترین عملکرد را دارد.

که در یک اعلامیه ویدیویییوتیوب می‌گوید در حال حاضر در حال آزمایش این ویژگی با «چند صد سازنده» است، اما قصد دارد تا قبل از عرضه گسترده‌تر در سال آینده، نسخه بتا را در ماه‌های آینده برای هزاران نفر دیگر عرضه کند.

یوتیوب می گوید این ویژگی که اغلب به آن تست A/B می گویند، یکی از «ویژگی های درخواستی برتر» توسط کاربرانش بود. تصویر کوچک یک ویدیو نقش مهمی در جذب بینندگان دارد. بنابراین فشار وجود دارد تا آن را تا حد امکان جذاب کند. یک اسکرین شات از ویژگی YouTube در حال توسعه نشان می‌دهد که چگونه ویژگی «تست و مقایسه»، «زمان مشاهده» هر تصویر کوچک را به‌محض تکمیل تست A/B به صورت درصدی گزارش می‌دهد.

در طول سال ها ابزار شخص ثالث تبلیغاتی ظاهر شده است که به کاربران امکان می دهد تصاویر کوچک YouTube را A/B آزمایش کنند و من سازندگان را نیز دیده ام نظرسنجی از دنبال کنندگان توییتر خود برای اینکه بفهمید کدام تصویر ممکن است عملکرد بهتری داشته باشد. جی فورمن، یوتیوبر، “علم ریز برای خشنود کردن الگوریتم به طرز وحشتناکی مهم است و من به همه کمک ها و توصیه ها و بایدها و نبایدهایی نیاز دارم.” در کنار چنین نظرسنجی نوشت سال گذشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *