یکشنبه, مارس 3, 2024
برترین

Zelda: Tears Of The Kingdom – راهنمای فریب آیتم شیلد گشت و گذار آسان

اخیراً چندین روش برای کپی کردن موارد در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در حال افزایش است. با اینها می توانید هزاران ماده و سلاح جمع آوری کنید. با این حال، یک تکنیک حتی سریعتر نیز وجود دارد. در اینجا راهنمای ما برای کمک به شما در مورد بهره برداری Shield Surf برای یک روش بسیار ساده برای کپی کردن موارد از Zelda: Tears of the Kingdom است.

نحوه اجرای متد شیلد سرف شیلد در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

روش آشناتر برای کپی کردن آیتم های The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom این است که پیوست های فلش را وصل کنید، کمان را رها کنید و دکمه مکث را دو بار نسبتاً سریع بزنید. این می تواند برای برخی افراد موهبت الهی باشد، اما قطعاً برای برخی دیگر منبع ناامیدی است. خوشبختانه، یک روش سریع و آسان وجود دارد که به تازگی کشف شده است.

در حالی که نمی‌توانیم بگوییم چه کسی اولین بازیکنی بود که این روش را کشف کرد، اما ویدیویی را با حسن نیت ارائه کردیم YouTuber PieBen.

دیگر هرگز مواد Silver Lynel تمام نشود.

روش کپی کردن آیتم های Zelda: Tears of the Kingdom با استفاده از Shield Surf

در اینجا چیزی است که برای روش کپی کردن موارد از Zelda: Tears of the Kingdom با استفاده از Shield Surf نیاز دارید:

 • البته خود را به یک سپر مجهز کنید.
 • موردی داشته باشید که می خواهید از آن کپی کنید (حداقل یکی).
 • آیا آیتم دیگری دارید که فقط یکی از آن را دارید؟ بیایید این مورد را برای مرجع “Solo Item” بنامیم.
 • مطمئن شوید موردی که می‌خواهید کپی کنید در پایین/آخرین شکاف موجودی مواد شما قرار دارد. می توانید این کار را با انداختن کل آیتم و سپس برداشتن مجدد آن انجام دهید. با این حال مراقب باشید، زیرا اگر بیش از 20 مورد روی زمین قرار داشته باشد، برخی از آنها ناپدید می شوند.
 • وقتی آماده شدید، به سمت Shield Surf بروید. این کار با نگه داشتن ZL، فشار دادن X برای پرش و سپس فشار دادن A انجام می شود.
 • در وسط انیمیشن Shield Surf خود، موجودی مواد خود را باز کنید. سپس “مورد انفرادی” را در دست خود نگه دارید، به علاوه مورد واقعی را که می خواهید کپی کنید.
 • فرود آمدن روی زمین باعث افتادن اقلام می شود. با این حال، وقتی موجودی خود را بررسی می کنید، چیزهای اصلی که قبلاً داشتید هنوز وجود دارد.
Shield Surf کنید، سپس موجودی خود را باز کنید. آیتم واحد و سپس مورد واقعی را که می خواهید فریب دهید نگه دارید.
Shield Surf کنید، سپس موجودی خود را باز کنید. آیتم واحد و سپس مورد واقعی را که می خواهید فریب دهید نگه دارید.

این در حال حاضر سریعترین راه برای کپی کردن موارد در Zelda: Tears of the Kingdom است. دیگر نگران افتادن کمان یا مجبور به مکث/ برداشتن سریع نباشید. به همین ترتیب، می توانید چندین نسخه را در یک عمل واحد دریافت کنید.

با این حال، برخی از هشدارها وجود دارد. در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

 • همانطور که گفته شد، موارد زیاد روی زمین باعث ناپدید شدن برخی از آنها می شود. مطمئن شوید که آنهایی را که شما را فریب داده اند انتخاب کنید تا از حوادث ناگوار جلوگیری کنید.
 • اگر می‌خواهید کمی سرعت کارها را افزایش دهید، تا زمانی که کارتان را به پایان نرسانید، از برداشتن «اقلام تکی» که برای این ترفند استفاده می‌کنید، خودداری کنید. در غیر این صورت، مجبور خواهید بود چیزهای جعلی را رها کنید تا به انتهای برگه موجودی برگردید.
 • در طول Shield Surf، سپرها دوام خود را از دست می دهند. ممکن است بخواهید انواع دور ریخته شده پوسیده را مجهز کنید تا از هدر رفتن آنهایی که برای مبارزه نیاز دارید جلوگیری کنید. از طرف دیگر، می توانید به سادگی دو سپر Hylian را با هم ترکیب کنید.
 • این اکسپلویت تقریباً روی همه مواد کار می کند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:
  • الماس و سایر سنگ های قیمتی را می توان به روپیه های زیادی فروخت.
  • Zonaite بزرگ را می توان به شارژهای متبلور بزرگ برای ارتقاء سلول قدرت شما تبدیل کرد.
  • اگرچه نمی‌توانید این کار را برای دستگاه‌های Zonaite انجام دهید (آنها بخشی از یک برگه موجودی جداگانه هستند)، اما dupe روی بارهای بزرگ Zonaite کار می‌کند. سپس می توانید آن ها را در تلگراف های دستگاه قرار دهید تا ابزار مورد نظر را به دست آورید.
  • مواد Silver Lynel و سایر غارت های دشمن را می توان روی سلاح ها یا سپرها ترکیب کرد.
  • قطعات ستاره و سایر منابع کمیاب برای ارتقاء مورد نیاز است.
  • اجتناب کنید: حشرات، پری ها و مارمولک ها – آنها پرواز می کنند یا دور می شوند.

در هر صورت، ممکن است روش‌های دیگری برای کپی کردن آیتم‌های Zelda: Tears of the Kingdom وجود داشته باشد که منتظر کشف هستند.

در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، مکانیک ها و جنبه های زیادی برای یادگیری وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به ما مراجعه کنید هاب راهنما.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. هنگام خرید از سایت ما، GameSpot ممکن است درصدی از فروش را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *