یکشنبه, مارس 3, 2024
مقاله

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به بیرون درز کرده است

بلاک باستر نینتندو سوییچ The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پاره شده و در وب آپلود شده است، با نسخه‌های غیرقانونی موجود در سراسر جهان و تکه‌های وسیعی از فیلم پخش و آپلود شده است.

تصاویری از بازی دیروز برای مشاهده در استریم های Twitch و Discord در دسترس بود، دو هفته قبل از تاریخ عرضه رسمی بازی قبل از اینکه در نهایت آفلاین شود.

مشخص نیست که این نشت از کجا آمده است یا چند نسخه در دسترس است. اما در حالی که تعداد کمی از نسخه‌های فیزیکی که در طبیعت ظاهر می‌شوند می‌توانند برای نینتندو دردسر ایجاد کنند، این واقعیت که بازی برای اشتراک‌گذاری و بازی بر روی رایانه شخصی غیرقانونی شده بود، بیشتر یک کابوس است.

پخش خبر: آیا Zelda در Tears of the Kingdom قابل بازی است؟

به نظر می‌رسد تصاویر و ویدیوهای مشاهده شده توسط Eurogamer بخش‌های گسترده‌ای از بازی را نشان می‌دهند و نینتندو تصمیم گرفته است که عناصر متعددی را پنهان نگه دارد تا داستان Tears of the Kingdom را خراب نکند.

(برای هر کسی که می خواهد یک تجربه کاملاً بدون اسپویل در هفته آینده داشته باشد، اکنون زمان آن است که از رسانه های اجتماعی دوری کنند.)

لو رفتن بازی‌های نینتندو چیز جدیدی نیست و عناوین آینده اغلب به سایت‌های اشتراک‌گذاری فایل غیرقانونی راه پیدا می‌کنند. اما ماهیت اولیه این درز سوالاتی را در مورد اینکه این کپی ها از کجا آمده اند ایجاد کرده است.

دو هفته پس از انتشار، صدها هزار نسخه فیزیکی در حال حاضر در مراکز توزیع و انبارها در سراسر جهان قبل از ارسال به خرده‌فروشان ذخیره می‌شوند.

دیروز یک کپی فیزیکی از بازی بود ذکر شده در سایت فروش مجدد ایالات متحده Mercari، به قیمت 300 دلار فهرست شده است. این ورودی اکنون حذف شده است.

بازی کاملی که به بیرون درز کرده بود، به دنبال یک شکاف قبلی بر روی تصاویر یک کتاب هنری رسمی برای بازی است. وکلای نینتندو سعی کردند دیسکورد را مجبور کنند تا هویت افشاکننده را پس از آپلود تصاویر در پلتفرم خود، فاش کند.

در سال 2021، دو طرفدار پوکمون جزئیاتی از شمشیر و سپر پوکمون که در آن زمان منتشر نشده بود را از طریق تصاویری از راهنمای استراتژی به اشتراک گذاشتند. وکلای شرکت پوکمون به شدت هجوم آوردند و در نهایت این زوج را با مبلغ سرسام آور 300000 دلار برای پوشش خسارات، هزینه های وکالت و سایر هزینه ها تسویه کردند.

Eurogamer امروز برای اظهار نظر با نینتندو تماس گرفت.

ماه گذشته، نینتندو با اذعان به اینکه هنوز از رئیس جنجالی روسی خود، یاشا حدازی، استفاده می‌کند و با شرکت تابعه‌اش که قبلاً نسخه‌هایی از بازی‌های نینتندو سوییچ را برای دور زدن ممنوعیت فروش رسمی نینتندو به کشور وارد کرده بود، تجارت می‌کند، دست به کار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *